بایکوت نیوکاسل در انگلیس، در انتظار سقوط کلاغ‌ها

لیگ برتری ها به نیوکاسل بازیکن واگذار نخواهند کرد و تشنه سقوط این تیم به دسته پایین تر هستند....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که مالکیت باشگاه نیوکاسل به یک کنسرسیوم عربستانی با مالکیت بن سلمان ولیعهد سعودی واگذار شد. اتفاقی که واکنش های منفی زیادی را به دنبال داشت.

ماه گذشته تمامی باشگاه‌های حاضر در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس جلسه‌ای اضطراری برگزار کرده و در آن نگرانی‌ خود از این موضوع را ابراز کردند که مالکان جدید باشگاه نیوکاسل قراردادهای هنگفتی را با شرکت‌هایی امضا کنند که در اختیار دولت عربستان سعودی است.

در حال حاضر ۸۰ درصد از سهام باشگاه نیوکاسل به صندوق سرمایه‌گذاری عمومی عربستان سعودی واگذار شده است و انتظار می‌رود که این اتفاق تغییرات قابل توجهی را در ساختار این تیم به دنبال داشته باشد.

طبق ادعای نشریه تلگراف، بیشتر از باشگاه های انگلیسی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به هر باشگاهی به جز نیوکاسل بازیکن واگذار خواهند کرد. نیوکاسلی ها قطعا دوست دارند در زمستان بازیکنی بخرند که تجربه حضور در لیگ برتر را داشته باشد اما شاید با این رویکرد باشگاه های لیگ برتری مجبور شوند رو به بازار سایر کشورها بیاورند.

در واقع باشگاه های لیگ برتری ترجیح می دهند به جای فروش بازیکن به نیوکاسل و گرفتن پول مالکان این باشگاه، شاهد سقوط نیوکاسل به دسته پایین تر باشند.

تگ ها


نیوکاسل