با آنچلوتی حرف زدم؛ توصیه کرد به میلان برگردم

براهیم دیاز با جدایی از رئال دو سال دیگر را نیز قرضی برای میلان توپ خواهد زد....

به گزارش "ورزش سه"، براهیم دیاز دو سال پیش رو را قرضی در میلان توپ خواهد زد.

ستاره اهل مالاگا ژانویه ۲۰۱۹ از سیتی به رئال پیوست و پس از یک سال و نیم ناموفق، در تابستان گذشته به صورت قرضی راهی میلان شد. در پایان فصل گذشته، براهیم توانست در ۳۹ بازی برای روسونری در همه رقابت ها ۷ گل بزند و ۴ پاس گل بدهد.

براهیم پس از توافق دو باشگاه با بند خرید قطعی ۲۲ میلیون یورویی و بند بازخرید ۲۷ میلیون یورویی از سوی رئال، به میلان بازگشت و پیراهن شماره ۱۰ را در دو فصل پیش رو به تن خواهد کرد.

براهیم در مصاحبه با سایت میلان گفت:« با کارلو آنچلوتی(سرمربی رئال) صحبت کردم و به من گفت که برگردم و همه توانم را برای میلان بگذارم . او خوشحال بود که برای این تیم بازی خواهم کرد. چند روز خیلی خوب را در تمرینات رئال با آنچلوتی پشت سر گذاشتم و فرصتی نصیب مان شد تا در مورد میلان حرف زنیم. او سال ها بازیکن و سپس مربی میلان بود و از بزرگی میلان و اهمیت این باشگاه برایم حرف زد.»

براهیم در مورد کار با استفانو پیولی سرمربی میلان نیز گفت:« پیولی فصل قبل توانست تیمی خوب متشکل از بازیکنان جوان و با تجربه شکل بدهد. از او چیزهای زیادی یاد گرفتم و تیم زیر نظر پیولی ثبات خوبی در فصل گذشته داشت. مطمئنم که با او فصل پیش رو بهتر هم کار خواهیم کرد.»

تگ ها


آث میلان براهیم دیاز استفانو پیولی کارلو آنچلوتی رئال مادرید