با اسامی فهرست خرید مورینیو آشنا شوید

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ایندیپندنت نوشته است، ژوزه مورینیو برای تابستان ۲۰ ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ایندیپندنت نوشته است، ژوزه مورینیو برای تابستان ۲۰۱۷ قصد دارد پنج بازیکن جدید را به خدمت بگیرد که اولویت اصلی وی تقویت قوای هجومی تیمش است. در حالی که جدایی زلاتان از منچستریونایتد قطعی شده و به نظر می رسد وین رونی هم الدترافورد را ترک می کند، مورینیو قصد دارد تا موراتا و بلوتی را جذب کند. پیش تر به نظر می رسید مورینیو فقط برای جذب یکی از این دو بازیکن اقدام خواهد کرد ولی به گزارش این رسانه انگلیسی، مورینیو علاوه بر موراتا، بلوتی را هم می خواهد.

موراتا در آستانه پیوستن به یونایتد قرار دارد، این بازیکن به سران باشگاهش اعلام کرده که قصد دارد برای فرصت بازی بیشتر مادرید را ترک کند و یونایتد امیدوار است پیشنهاد ۶۰ میلیون پوندی کارساز واقع شود. در عین حال شیاطین سرخ پیشنهادی ۷۰ میلیون پوندی برای خرید بلوتی ارائه کرده اند. این در حالی است که بلوتی بند فسخ قرارداد ۸۴ میلیون پوندی دارد ولی یونایتد این امید را دارد که پیشنهاد ۷۰ میلیون پوندی آن ها پذیرفته خواهد شد.

در عین حال مورینیو سه بازیکن دیگر را هم مدنظر قرار داده است، انتقال لیندلوف به نظر بعد از پایان بازی های ملی هفته آینده، نهایی می شود. و یونایتد همچنان شرایط پریشیچ و فابینیو را هم زیر نظر گرفته است.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال