Banner

با استعدادترین بازیکنان فوتبال در کشتی کج؛ سریع و خشن!

بررسی لیستی ۴ نفره از بازیکنانی که اگر در ورزش کشتی کج فعالیت کنند هم به عناوین قهرمانی خواهند رسید....

به گزارش مدال، انس کانتر از ستارگان ان‌بی‌ای در WWE شرکت کرده و این مسئله باعث تعجب بسیاری از ورزش‌دوستان شده است. کانتر اخیرا به شدت درگیر حواشی شده و حتی از سوی طرفداران اردوغان به مرگ تهدید شده است اما با توجه به حضور او در مسابقات WWE انتظار می رود او بتواند از خود دفاع کند! کانتر یه بسکتبالیست حرفه‌ای است اما اگر بازیکنان فوتبال می‌خواستند به  کشتی کج روی بیاورند، کدام یک برای این ورزش بااستعدادترند؟
دیگو کاستا
در تمام دوران حضور او در چلسی و اتلتیکو، کاستا بیشتر از فوتبال تمرکزش روی دعوا و درگیری بوده تا عملکرد فنی! کاستا از لحاظ فنی مهاجم قابل قبولی است و با توجه به توانایی‌های فیزیکی‌اش همواره موفق بوده اما اگر کمتر تمرکزش را بر درگیری در چمن معطوف کند، فوتبالش هم بیشتر به چشم خواهد آمد.
زلاتان ابراهیموویچ
او در اظهارنظری جالب گفته: زلاتان شکست نمی‌خورد. تنها یک زلاتان دیگر می‌تواند زلاتان را شکست دهد!
تمام روحیات، حرکات و واکنش‌های او به ما اطمینان می‌دهد زلاتان گزینه خوبی برای حضور در مسابقات کشتی کج است. او به اندازه کاستا درگیر نمی‌شود اما ذات فوتبالش محکم و درگیرانه است.
مروان فلینی
فلینی بیشتر از روحیات خشن، دارای استایل کشتی کج است! این بازیکن بلژیکی که از سوی ناکامورا «پادشاه ژست‌های قوی» نامیده شده در طول فوتبالش بارها با آرنج به دیگر بازیکنان ضربه زده و می‌تواند از این تکنیکش در رینگ‌های WWE استفاده کند.
سرخیو راموس
اگر به شما بگویند کارت قرمز شما را یاد چه کسی می‌اندازد قطعا راموس جزو گزینه‌هایتان خواهد بود. این مدافع باتعصب اسپانیایی علاقه چندانی به قانون‌مداری ندارد و دوست دارد خودش همه را تنبیه کند. راموس با تکل‌های خشن و حرکاتی که کاملا جزو فنون کشتی کچ محسوب می‌شود می‌تواند در WWE به قهرمانی برسد. او در لیست ۴ نفره ما قطعا شماره ۱ خواهد بود!

بیشتر بخوانید:

شماره ۹‌های تاریخ بارسلونا؛ گلزنان همیشگی

 

تگ ها


کشتی کج حاشیه گزارش اختصاصی مروان فلینی دیگو کاستا زلاتان ابراهیموویچ سرخیو راموس رئال مادرید لالیگا فوتبال