با اطمینان می‌گویم، جدایی امباپه قطعی است

ژروم روتن بازیکن سابق پی اس جی و تیم ملی فرانسه و کارشناس مشهور فرانسوی در رادیو مونته کارلو، خبر از پایان کار کیلیان امباپه در پی اس جی داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد امباپه با پاری‌سن‌ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و هنوز خبری از تمدید قرارداد با این بازیکن نیست.

رئال مادرید تابستان گذشته پیشنهادی برای جذب این بازیکن ارائه کرد اما پی‌اس‌جی حاضر به پذیرش آن نشد و معتقد بود که می‌تواند این بازیکن فرانسوی را برای ادامه حضور در پارک دو پرنس متقاعد کند.

اتفاقی که تا امروز رخ نداده و حالا در فاصله کمتر از ۵ ماه تا پایان مهلت قانونی قراردادش، امباپه می‌تواند با هر تیمی مذاکره کرده و پیش قراردادی نیز به امضا برساند.

هفته گذشته نشر‌یه معتبر بیلد آلمان ادعا کرد که رئال با امباپه بر سر قراردادی ۵ ساله و دستمزد ۵۰ میلیون یورو ناخالص به توافق نهایی رسیده است. دستمزدی که البته با کسر مالیات تقریبا نصف خواهد شد. خبری که توسط خود بازیکن در پایان بازی یکشنبه شب برابر لیل تکذیب شد و او تاکید کرد که با رئال مذاکره ای نداشته و شاید دیدار رودرو با این تیم در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، خیلی چیزها را تغییر دهد.

اظهارنظری که باعث نگرانی در میان رئالی ها شد ولی ژروم روتن کارشناس فوتبال مشهور فرانسوی در برنامه خود در رادیو "RMC" با اطمینان خبر از جدایی امباپه در پایان فصل داد. روتن گفت که علی رغم صحبت های اخیر امباپه، او تحت هیچ شرایطی قصد تمدید با پی اس جی را ندارد و تصمیم خود برای جدایی در پایان فصل را گرفته است؛ تصمیمی که حتی ورود زیدان به باشگاه پاریسی نیز آن را تغییر نخواهد داد.

روتن همچنین گفت:« باید حرف امباپه در مورد اینکه هنوز با رئال مذاکره نکرده را باور کرد ولی او و خانواده اش را می شناسم و می دانم که مدت هاست هیچ مذاکره ای برای تمدید قرارداد نداشته اند. برنامه او مشخص است. امباپه قصد ندارد پی اس جی و مسئولان باشگاه و به خصوص هواداران را خشمگین کند. او مثل یک بازیکن حرفه ای و به دلیل در پیش بودن بازی با رئال، هرگونه توافق با باشگاه مادریدی را به پایان فصل موکول کرده و تمام تمرکز خود را روی موفقیت با پی اس جی در فصل جاری گذاشته است.

کیلیان یک جدایی دوستانه و صلح آمیز می خواهد و البته نمی توانم بگویم که قطعا به رئال خواهد رفت یا باشگاهی دیگر. چیزی که مطمئن هستم اما عدم تمایلش برای تمدید قرارداد با پی اس جی است.»

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال