با اعلام استیلی؛ لژیونر استقلال به تیم امید اضافه می‌شود

با اعلام سرمربی تیم فوتبال المپیک، صیادمنش می‌تواند تیم ملی را در رقابت‌های آسیایی همراهی کند....

 

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی اظهار داشت: خوشبختانه بازی درون تیمی بسیار خوبی را در این اردو برگزار کردیم. برای ایجاد فضای یک مسابقه جدی حتی از فدراسیون قطر درخواست کردیم که یک تیم داوری در اختیار ما بگذارد. بچه ها هم انگیزه و تلاش بسیار خوبی در این مسابقه داشتند و سعی می کردند بهترین عملکرد را از خودشان نشان بدهند.

سرمربی تیم ملی المپیک اضافه کرد: ما روی چند پست بررسی دقیق تری داریم و به دنبال تصمیم گیری خواهیم بود. بر همین اساس این بازی به ما کمک کرد. همچنین از دو تیم خواسته بودیم با شیوه های متفاوت هجومی و دفاعی برابر هم بازی کنند که این اتفاق هم به خوبی در طول مسابقه افتاد. به نوعی می توانم بگویم این بازی از مسابقه برابر یک باشگاه قطری هم مفید تر بود چون توانستیم همه بازیکنان را در ترکیب دو تیم ببینیم به استثنای چند بازیکن که مصدومیت جزئی داشتند و ترجیح دادیم از آنها استفاده نشود.

استیلی اظهار امیدواری کرد که بازی مقابل قطر هم نتایج خوبی برای تیم امید داشته باشد و گفت: این آخرین مسابقه تدارکاتی تیم ماست که برای کادر فنی اهمیت زیادی دارد. امیدواریم در این بازی به خواسته های خودمان برسیم همچنین بازیکنان عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم امید با اشاره به آخرین وضعیت صیادمنش اظهار داشت: خوشبختانه یک خبر بسیار خوب به ما دادند و اعلام شد که مشکل صیادمنش هم حل شده و با موافقت باشگاه او می تواند در سفر به تایلند و مسابقات آسیایی همراه تیم امید باشد. از این اتفاق بسیار خوشحالیم همچنین جا دارد از مسئولین فدراسیون فوتبال تشکر کنیم که به خوبی تلاش و همکاری کردند. آقای تاج و ساکت زحمات زیادی کشیدند تا اللهیار به جمع ما اضافه شود و این پیگیری ها نتیجه داد. همچنین جا دارد در اینجا برای رییس محترم فدراسیون فوتبال آروزی سلامتی کنم. او چند روز پیش در همین اردوی قطر کنار ما بود و تلاش می کرد بهترین شرایط برای تیم فراهم باشد. خبر بیماری او واقعا باعث نگرانی ما شده و امیدوارم به زودی سلامتی خود را به دست آورد.

 

بیشتر بخوانید:

صیادمنش: امیدوارم مشکلات استقلال حل شود

تگ ها


تیم ملی امید صیادمنش استیلی المپیک 2020 فوتبال ایران فوتبال