!با این شرایط دلیلی ندارد در استقلال بمانم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : او این را بارها گفته و از باشگاه هم درخواست کرده ت ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

او این را بارها گفته و از باشگاه هم درخواست کرده تا به هر شکل ممکن این بازیکنرا حفظ کند اما از نظر کاوه رضایی رفتارهای منصوریان با این درخواست هایش، مغایرت دارد. سرمربی استقلال هرچند دوست دارد  کاوه را نگه دارد ولی از یکسو نگران است که اگر او برود، تکلیف خط حمله اش چه خواهد شد. به همین دلیل شاید به نوعی نتوان از او ایراد گرفت که چرا از همین حالا برای خط حمله تیمش نگران است.

کاوه رضایی اما از توافق ها و مذاکراتی که استقلال برای خط حمله فصل بعدش داشته، دلخور است و این را به نزدیکانش هم گفته است. منصوریان با سجاد شهباززاده توافق کرده و این مهاجم به احتمال فراوان در فصل آینده دوباره پیراهن آبی به تن میکند. سال گذشته سجاد به این دلیل از استقلال رفت که کاوه رضایی جذب این تیم شده بود. او تصور میکرد با جذب کاوه، منصوریان قصد دارد نیمکت نشینش کند، به همین دلیل از استقلال جدا شد. حالا دقیقاً اتفاق عکس افتاده است. کاوه پس از آنکه فهمیده منصوریان با سجاد توافق کرده، ناراحت شده است. ناراحتی او زمانی تشدید شده که از طریق مدیر برنامه هایش فهمیده استقلال با یک مهاجم دیگر هم مذاکرات جدی داشته و قصد دارد این بازیکن را هم به خدمت بگیرد. شنیده میشود این اتفاقات باعث شده تا کاوه بگوید اگر آنها سجاد را گرفته اند و میخواهند یک مهاجم دیگر را هم جذب کنند، دیگر دلیلی ندارد او در استقلال بماند و ترجیح میدهد برود!

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال