با بهترین قطر تاریخ روبه رو می شویم

تیم ملی ایران و تیم ملی قطر باید روزپنج شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر بروند، تریب احتمالی تیم ملی قطر را مرور می کنیم: به گزارش "ورزش سه"، تیم چند ملیتی قطر باید روز پنج شنبه در اولین دیدار مقدماتی جام جهانی 2018 درور ......

تیم ملی ایران و تیم ملی قطر باید روزپنج شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر بروند، تریب احتمالی تیم ملی قطر را مرور می کنیم:
به گزارش "ورزش سه"، تیم چند ملیتی قطر باید روز پنج شنبه در اولین دیدار مقدماتی جام جهانی 2018 درورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی ایران برود. به نظر می رسد تیم ملی قطر با ترکیب   4-2-3-1 در این بازی به میدان برود، دیداری که احتمالا یک امتیازش برای قطری ها راضی کننده باشد.

ترکیب احتمالی تیم ملی قطر به شرح زیر است:

دروازه بان:

کلود امین – فرانسوی ، قطری – 12 بازی ملی – تیم باشگاهی: لخویا قطر
 

مدافعان:

محمد موسی(دفاع راست) – قطری- 41 بازی ملی – 5 گل ملی – لخویا قطر
محمد کاسورلا – غنایی، قطری – 56 بازی ملی – 7 گل ملی – السد قطر
احمد یاسر – قطری – 14 بازی ملی – لخویا قطر
عبدالکریم حسن(دفاع چپ)-  – قطری- 52 بازی ملی – 8 گل ملی – السد قطر
 

هافبک ها :

حسن الهیدوس( کاپیتان – وینگر) – قطری – 74 بازی ملی – 11 گل ملی – السد قطر
کریم بودی اف – فرانسوی، قطری- 25 بازی ملی – 3 گل ملی – لخویا قطر
علی اسد – قطری- 29 بازی ملی – 8 گل ملی – السد قطر
رودریگو تاباتا – برزیلی، قطری – 4 بازی ملی – 1 گل ملی – الریان قطر
عبدالرحمن محمد – 10 بازی ملی – الوکره قطر
 

 

مهاجم :

سباستین سوریا – اوروگوئه – قطری – 109 بازی ملی – 33 گل ملی – الریان قطر
 
 
•  گران ترین بازیکن تیم ملی قطر رودریگو تاباتا برزیلی است که فصل قبل آقای گل لیگ قطر شده است. او که به تازگی ملیت قطری را پذیرفته بسیار خطرناک است و می تواند برای هر خط دفاعی بسیار آزار دهنده باشد، تاباتا بارها با لباس تیم السد و دیگر تیم های قطری رو در روی تیم های ایرانی قرار گرفته است.

•  کاپیتان قطری ها حسن الهیدوس است که او نیز سابقه بازی برابر تیم های ایرانی را دارد و به نوعی امید اول گلزنی این تیم به حساب خواهد /امد. مدافعان کناری تیم ملی وظیفه سنگینی برای مهار او دارند.

•  در ده بازی اخیر تیم ملی قطر تنها دروازه بان این تیم موفق به 4 کلین شیت و آن نیز برابر تیم های هنگ کنگ، چین، تایلند و مالدیو بوده است که نشان می دهد خط دفاع تیم قطر می تواند با تلاش هافبک ها و مهاجمان تیم ملی به راحتی شکسته شود.

•  سباستین سوریا با 33 گل ملی بهترین گلزن ملی تیم قطر است و به نوعی آشنا ترین چهره برای ایرانی ها به حساب می آید، او همچنین با 109 بازی ملی بیش ترین تعداد بازی ملی در بین قطری ها را دارد.

•  اکرم عفیف 19 ساله تنها لژیونر قطری هاست که در تیم خیخون بازی می کند. به نظر می رسد قطری ها از این بازیکن در این بازی به عنوان یار تعویضی استفاده کنند.

•  کارینو 53 ساله سرمربی تیم ملی قطر سابقه حضور روی نیمکت  تیم های النصرعربستان، العربی قطر، پالستینو شیلی و ... را دارد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال