با تایید امباپه، انتقال به رئال مادرید منتفی شد

کیلیان امباپه قطعا فصل بعد را نیز در پی اس جی توپ خواهد زد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پی اس جی که سال هاست مورد توجه رئال قرار دارد، پس از بازی روز گذشته مقابل سلتیک که با برتری ۴-۰ پاریسی ها همراه بود گفت که تحت هر شرایطی یک سال دیگر نیز در پی اس جی خواهد ماند.

امباپه سال ۲۰۱۷ بود که با وجود داشتن پیشنهاد از رئال ترجیح داد پیراهن پی اس جی را به تن کند. از قرارداد او دو سال دیگر باقیمانده ولی هنوز خبری از تمدید نیست و بسیاری معتقدند که امباپه تابستان ۲۰۲۲ راهی رئال خواهد شد.

فلورنتینو پرز رئیس رئال نیز پنجشنبه شب وپس از قهرمانی این تیم در لالیگا تایید کرد که امکان جذب امباپه در این تابستان نیست و ستاره فرانسوی باید کمی بیشتر منتظر بماند.

امباپه که روز گذشته گل اول تیمش را وارد دروازه سلتیک کرد، در مورد احتمال جدایی اش از پی اس جی گفت:« تنها چیزی که می توانم بگویم این است که فصل بعد نیز در پی اس جی می مانم و برای چهارمین سال نیز جزئی از پروژه های باشگاه خواهم بود. مهم نیست در لیگ قهرمانان چه اتفاقی می افتد. قهرمان بشویم یا نشویم، من از پی اس جی جدا نمی شوم. می خواهم کمک کنم سال بعد نیز تیم برای فتح همه جام ها قدم بردارد و بهترین تیم دنیا شویم.»

بیشتر بخوانید:

قهرمانی رئال، پیروزی زیدان بر مسی بود

11 عنوان قهرمانی رئال مادرید تحت هدایت زیدان/ ویدیو

 

 

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فلورنتینو پرز فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال