با تصمیم ژاوی، ستاره بزرگ سری آ در فهرست بارسا

دوسان ولاهوویچ هم به فهرست مهاجمان مد نظر بارسلونا اضافه شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدیران بارسلونا نام ارلینگ هالند فوق ستاره نروژی دورتموند را به عنوان هدف اصلی خود در تابستان سال آینده معرفی کرده و خوان لاپورتا رئیس باشگاه قصد دارد به هر ترتیبی این مهاجم جوان را جذب کند. حتی اخبار حاکی از جلسه ای در روزهای اخیر بین رئیس بارسلونا و مینو رایولا در همین رابطه بوده و باشگاه اسپانیایی از همین حالا تحرکات خود برای خرید ارلینگ هالند و توافق با مدیر برنامه سخت گیر او را آغاز کرده است.

با این حال ضعف گلزنی مشهود در بارسا سران این باشگاه را مجبور به تحکراتی در انتقالات زمستانی پیش رو کرده است و برای این مهم، فران تورس و ادی کاوانی مدنظر هستند اما طبق ادعای کادنا سر، ژاوی سرمربی بارسا روی بازیکنی دیگر هم نظر مثبت دارد. شماره ۹ مورد علاقه ژاوی کسی نیست جز دوسان ولاهوویچ ستاره صرب فیورنتینا. او پدیده بی چون و چرای این فصل فوتبال ایتالیاست.

او فصل جاری در ۱۷ بازی برای بنفش ها توانسته ۱۵ گل به ثمر برساند و سخت مد نظر کادر فنی بارسا قرار گرفته است. ولاهوویچ تابستان ۲۰۲۰ نیز به بارسا پیشنهاد شده بود ولی در نهایت از سوی باشگاه کاتالان مورد قبول قرار نگرفت. بارسا روی هالند، تورس و کاوانی حساب باز کرده ولی نام ولاهوویچ هم در فهرست این تیم به چشم می خورد.

تگ ها


ژاوی دوسان ولاهوویچ تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال