با تصمیم کلوپ؛ لیورپول قید تمرین در زمین رئال را زد

یورگن کلوپ ترجیح داد لیورپول اخرین تمرینش پبش از بازی با رئال مادرید را در کمپ اختصاصی خودشان انجام دهد و نه کمپ والدبباس رئال....

به گزارش "ورزش سه"، وقتی قرعه کشی دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به انجام رسید و مشخص شد رئال باید به مصاف لیوپول برود، بلافاصله بحث میزبانی این تیم مطرح شد. اینکه رئال می تواند در ورزشگاه خودی از حریفش میزبانی کند یا باید زمینی بی طرف را انتخاب کند؟

تا ۳۰ مارس دولت اسپانیا اجازه ورود اتباع بریتانیایی به خاک این کشور را به دلیل پروتوکل های کرونا نمی داد و این بیم وجود داشت که چنین محدودیتی تمدید شود اما در نهایت چنین نشد و لیورپول اجازه پیدا کرد تا برای بازی با رئال وارد خاک اسپانیا شود. دیداری که فردا شب در ورزشگاه دی استفانو به انجام خواهد رسید و بازی برگشت یک هفته بعد در آنفیلد خواهد بود.

قرار بود آخرین تمرین لیورپول امروز در ورزشگاه دی استفانو برگزار شود ولی یورگن کلوپ ترجیح داد تیمش در کمپ تمرین خود تمرین کند و ساعت ۱۹ به وقت محلی از فرودگاه جان لنون رهسپار مادرید شوند. به این ترتیب لیورپول پیش از بازی، تمرینی در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه انجام نخواهد داد.

هر دو تیم از لحاظ روحی در شرایط مطلوبی قرار دارند و برابر حریفان خود در لیگ های داخلی شان پیروز شده اند.

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال