با تمام وجود برای بارسلونا بازی می کنم

ممفیس دیپای، ستاره هلندی و جدید بارسلونا از انتقال به این تیم ابراز رضایت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اخبار و شایعات در مورد آینده ممفیس دیپای بالاخره به حقیقت پیوست و این ستاره ۲۷ ساله و هلندی با قراردادی دو ساله راهی بارسلونا شد. ممفیس دیپای که در رقابت های یورو ۲۰۲۰ شرکت داشته و امکان حضور در نشست خبری این انتقال را ندارد، با انتشار ویدئویی مدعی شد مشتاق بازی کردن در مقابل بهترین هواداران فوتبال در استادیوم خانگی بارسلونا است.

ممفیس دیپای در این ویدئو می گوید: "سلام به همه. من ممفیس هستم و بالاخره انتقالم رسمی شد. من می خواهم در بارسلونا بازی کنم و بسیار هیجان زده هستم. بازی در بزرگ ترین باشگاه جهان با بهترین هواداران رویایی بود که به حقیقت پیوست. من واقعا امیدوارم مقابل آنها در یک استادیوم مملو از تماشاگر بازی کنم.

هواداران بارسا به دلیل سبک هواداری شان در فوتبال بسیار خاص هستند. آنها فوتبال را دوست دارند و من واقعا می خواهم مقابل چنین هوادارانی بازی کنم. من می خواهم از هیئت مدیره بارسا، رئیس باشگاه و سرمربی تشکر کنم که برای توافق با من اقدام کردند. من بسیار هیجان زده بوده و به خودم افتخار می کنم. من می خواهم با تمام وجود برای باشگاه بازی کنم. من آماده ام، زنده باید بارسا."

تگ ها


تیم‌ ملی هلند ممفیس دیپای بارسلونا