با تیمی قدرتمند راهی توکیو می‌شویم / سرباز کاراته ایران هستم

کاراته کای المپیکی ایران گفت: تلاش مجموعه تیم ملی کاراته حضور در مسابقات پیش رو با آمادگی بالا جهت کسب سهمیه‌های باقی برای حضور قدرتمند در المپیک است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بهمن عسگری افزود: بعد از پشت سر گذاشتن یک سال سخت و پر ترافیک به استراحت نیاز داشتیم که تعویق المپیک این فرصت را در اختیار قرار داد. هر چند در این مدت تمرینات به صورت انفرادی پیگیری می‌شد ولی خدا را شکر اردوها پس از یک وقفه ۹ ماهه آغاز شد.

وی افزود: با تلاش مسئولان فدراسیون موفق شدیم یک اردوی هرچند کوتاه اما با کیفیت و هدفمند را پشت سربگذاریم. بدون شک تداوم این اردوها البته بعد از پشت سرگذاشتن پیک فعلی کرونا و تمرین در کنار سایر ملی پوشان و زیر نظر کادر فنی بالا رفتن آمادگی جسمانی را در پی خواهد داشت.

مرد المپیکی کاراته ایران ادامه داد: در کنار سایر نفرات ملی پوش در اردوها با جدیت بیشتر تلاش می‌کنم تا هم به اهداف خود دست پیدا کنم و هم در این راه سخت به سایر ملی پوشان کمک کنم. آرزوی من این است که برای همه اعضای تیم بهترین‌ها اتفاق بیفتد، همه آنها که شایسته هستند، سهمیه بگیرند و با تیمی قوی به سمت المپیک برویم.

عسگری در مورد حضور در مسابقات پیش رو با توجه به کسب سهمیه گفت: سرباز تیم ملی هستم و هر چه کادر فنی تصمیم بگیرد اطاعات امر می‌کنم. تمرکز من بالابردن آمادگی بدنی، روحی و روانی است و حضور در مسابقات هم به این روند کمک می‌کند. ان شاالله مسابقات باشد و من شرکت کنم که این می‌تواند برای رفع نقاط ضعف و تقویت قوت خیلی به من کمک کند.

قهرمان کاراته جهان در پایان به دوران ابتلاء به کرونا اشاره کرد و گفت: کرونای خفیفی بود، با قرنطینه و البته که با انرژی مثبت و خوبی که از مردم عزیز گرفتم، بهتر و بهتر شدم و به اردوها بازگشتم.

بیشتر بخوانید:

نفرات برتر مرحله دوم لیگ کاتا مجازی بانوان معرفی شدند

طباطبایی از فعالیت های کاراته ایران گزارش داد

 

تگ ها


کاراته بهمن عسگری کاراته تیم ملی کاراته