با تیم پشت صحنه آنتونی جاشوا آشنا شوید

بامداد روز دوازدهم فروردین دیدار شکست ناپذیران بوکس سنگین وزن جهان در استادیوم پرینسپالتی کاردیف برگزار شد و آنتونی جاشوا بوکسور بریتانیایی دارنده دو کمربند دبلیو بی اِی و آی بی اف و جوزف پارکر، بوکسور نیوزیلندی دارنده کمربند دبلیو بی او رو در روی هم قرار گرفتند که جاشوا با امتیاز برنده این مسابقه شد ......

 بامداد روز دوازدهم فروردین دیدار شکست ناپذیران بوکس سنگین وزن جهان در استادیوم پرینسپالتی کاردیف برگزار شد و آنتونی جاشوا بوکسور بریتانیایی دارنده دو کمربند دبلیو بی اِی و آی بی اف و جوزف پارکر، بوکسور نیوزیلندی دارنده کمربند دبلیو بی او  رو در روی هم قرار گرفتند که جاشوا با امتیاز برنده این مسابقه شد.
با اینکه جاشوآ موفق شد لقب شکست ناپذیر را همچنان یدک بکشد اما رکورد دست نیافتنی ۲۰ مبارزه ۲۰ ناک اوت متوقف شد و در مبارزه با پارکر موفق شد در پایان 3 راند و با امتیاز داور رینگ را فتح کند. هر دو قهرمان تا پیش از این مسابقه در دیدارهای خود بدون شکست بودند. قهرمان بریتانیایی در هر  مبارزه حرفه‌ای خود تا پیش از این دیدار در ولز همه حریفان خود را ناک‌اوت کرده بود و پارکر نیوزیلندی ۲۴ مبارزه قبلی خود را برده بود.
جاشوآ حالا بیشتر از همیشه نام خود را به جاودانگی نزدیک تر کرده است و کمربندها یکی پس از دیگری متعلق به او می شوند. جاشوآ در کنار مهارت های خارق العاده فنی خود در اخلاق و ادب هم سرآمد است. پسر نیجریه الاصل بریتانیایی که هیچ گاه کسی او را در کلاب های شبانه ندیده و تمام وقت آزاد خود را با خانواده و دوستان صمیمی خود سپری می کند.
آنتونی هیچگاه در وزن کشی های قبل از مبارزات خود خشونت به خرج نداده و تا به حال کسی از دهان او الفاظ رکیک نشنیده است. حفظ آرامش، احترام و ادب در مبارزاتی با این سطح و خشونت هایی در این اندازه کار بسیار دشواری است که تنها جاشوآ در میان مبارزان بوکس توانسته انجام دهد.
به زندگی شخصی، تیم و حرفه او ورود می کنیم. جایی که 24 نفر آنتونی را در هر مبارزه همراهی می کنند که دوستان همیشگی او محسوب می شوند. یکی از این همراهان سینا قائمی مربی بدنساز او است که آنتونی ساعات زیادی را در روز با او می گذراند. سینا اغلب مسئولیت چک و رفع مشکلات عضلانی جاشوآ را دارد. ضمن اینکه این دو از دوستان قدیمی و نزدیک محسوب می شوند که از دوران دبیرستان با هم رابطه ای بسیار نزدیک و دوستانه داشته اند.
از روی این عکس با تیم همراه کننده آنتونی جاشوآ در مبارزات بیشتر آشنا شوید:
1 کوین آیدل (دوست صمیمی)، 2 آنتونی لیور (مسئول روابط عمومی)، 3 راب مادن (عضو تیم تمرین)، 4 ویل هاروی (هماهنگ کننده)، 5 جیمز مالی (دوست صمیمی)، 6 بن لیمی (پسر خاله و تیم امنیتی)، 7 دیوید قنسا (هماهنگ کننده)، 8 آنتونی جاشوآ، 9 مایکل جرمن (دوست صمیمی)، 10 سینا قائمی (عضو تیم تمرینی)، 11 لئون اسنیکر (دوست صمیمی)، 12 جیمی رینولدز (مربی)، 13 جو میچنسن (تصویربردار)، 14 ادی هرن (مسئول مسائل انگیزشی)، 15 ایوان لوین (شبکه های اجتماعی)، 16 مکس مک کارکن (تیم تمرینی)، 17 تونی سیمز (تیم تمرینی)، 18 رون ویکینسون (روابط عمومی)، 19 اندی بل (روزنامه نگار)، 20 هنری بالوین (هماهنگ کننده)، 21 مارک الیسون (مسئول تغذیه)، 22 فردی کونینگام (مدیر تیم)، 23 جاناتان کونستانت (دوست صمیمی) و مارک سلتزر ( تیم ریکاوری)

تگ ها


اخبار روز هنرهای رزمی ترکیبی