با جزئیات قرارداد امید ابراهیمی آشنا شوید

امید ابراهیمی فرمانده معروف استقلالیها با جدایی خود شوک بزرگی را به هواداران تیم خود وارد کرد ......

امید ابراهیمی فرمانده معروف استقلالی‌ها با جدایی خود شوک بزرگی را به هواداران تیم خود وارد کرد. آن‌ هم در این وضعیت بازار که بازیکن جانشین دانه درشت زیادی در بازار نیست و این یعنی یک چالش بزرگ پیش روی آبی‌های پایتخت. یقیناً بحث مالی اصلی‌ترین دلیل جدایی این هافبک ملی‌پوش است. حالا اما جزئیات قرارداد او با تیم الاهلی قطر مشخص شده‌است. رقم هنگفتی که هر بازیکنی را در هر تیمی وسوسه می‌کند.
به گزارش خبرنگار سایت مدال قرارداد امید ابراهیمی دو ساله است. البته به‌مانند سروش رفیعی و مهدی طارمی، سال دوم قرارداد مشروط به توافق طرفین است. که البته با توجه به رقم مناسب قطری‌ها و توانایی‌های ابراهیمی بعید به‌نظر می‌رسد سال دوم این قرارداد با مشکلی مواجه شود. اما بشنوید از مبلغ قرارداد که چیزی بالغ بر ۷۰۰,۰۰۰ دلار است؛ یعنی رقمی حدود 6 میلیارد تومان که استقلالی‌ها از پرداخت نصف آن هم عاجز بودند. 
در این آشفته‌بازار نقل‌و‌انتقالات داخلی، قطری‌ها فرصت را غنیمت شمارده و با توجه به نرخ دلار، پیشنهادات به‌مراتب وسوسه‌انگیزتری نسبت به سالیان گذشته ارائه خواهند داد. البته به‌نظر می‌رسد در این بین تمایل کی‌روش به میدان دادن لژیونرها در چنین انتقالاتی بی‌تاثیر نیست.

تگ ها


اخبار روز فوتبال