با حضور مسی؛کهکشانی‌ها در پاریس متولد شد

با پیوستن لیونل مسی به پاری سن ژرمن، این تیم را می توان ترسناک‌ترین تیم فوتبال باشگاهی جهان ر حال حاضر دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بالاخره رسمی شد؛ لیونل مسی اکنون بازیکن پاری سن ژرمن است. با پیوستن ستاره آرژانتینی به جمع پاریسی ها، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی PSG، اکنون تیمی به شدت ترسناک را در اختیار دارد.

الخلیفی، رییس PSG، باید برای ایجاد تعادل در حساب و کتاب باشگاه دست به اقداماتی بزند، اما واقعیت این است که در حال حاضر این تیم فرانسوی دارای یازده بازیکن فوق العاده شده، که سراسر اروپا را به وحشت انداخته است.

با انتقال لئو مسی به پاریس، خط به خط، یازده نفره مائوریسیو پوچتینو به این ترتیب خواهد بود. به یاد داشته باشید که آنها در تابستان امسال و پیش از جذب مسی، با خرید جی جی دوناروما، اشرف حکیمی و سرخیو راموس تقویت شده بودند. سه ستاره ای که PSG را با همراهی سه فوق ستاره خط حمله به یک ماشین در حمله و دفاع تبدیل می کنند. و تازه از ستاره هایی مثل مارکینیوش، وراتی، دی ماریا، گایه، واینالدوم و... نیز نباید غافل شد.

مثلث رویایی توسط امباپه، نیمار و مسی در خط حمله PSG شکل گرفته است. درتاریخ فوتبال به ندرت یازده ستاره به این قدرت در کنار یکدیگر در یک تیم قرار گرفته اند. کهکشانی ها این بار در پاریس متولد شده است.


داشتن چنین بازیکنانی برای برای ناصر الخلیفی، رییس PSG، نه آسان بوده و نه ارزان. برای دستیابی به این هدف او مجبور شده است که از زمان ورود به باشگاه، دسته چک خود را برداشته و هزینه های نجومی نقل و انتقالات و حقوق‌های میلیونی را بپردازد.

پاری سن ژرمن این فصل سالانه حدود ۲۸۰ میلیون یورو برای پرداخت حقوق فوتبالیست های تیم اصلی خود اختصاص خواهد داد. مبلغی که پرداختش از توان اکثر باشگاه های جهان خارج است.

لئو مسی آخرین خرید PSG بود. فوق ستاره آرژانتینی پس از پایان قرارداد خود با بارسلونا و عدم دستیابی به توافق برای تمدید قرارداد، بازیکن آزاد شد.  ستاره سابق بارسا سالانه حدود ۴۰ میلیون یورو در پاریس درآمد خواهد داشت و بالاتر از نیمار و امباپه با ۳۰ و ۲۰ میلیون یورو تبدیل به پردرآمدترین فوتبالیست باشگاه پاریسی خواهد شد.

تگ ها


موریسیو پوچتینو پاری سن ژرمن ناصر الخلیفی لیونل مسی فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال