با درد و پای زخمی؛ حمیده عباسعلی المپیکی شد

حمیده عباسعلی با شکست دادن حریف ایتالیایی علاوه بر کسب مدال طلای لیگ برتر اتریش، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را نیز بدست آورد....

به گزارش مدال، در جریان رقابت‌های لیگ برتر کاراته وان به میزبانی اتریش حمیده عباسعلی در فینال سنگین وزن بانوان و در مصاف با سیلیو فراکوتی از ایتالیا به برتری ۲ بر یک رسید و علاوه بر کسب مدال طلای این وزن لیگ جهانی کاراته وان سالزبورگ اتریش، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را نیز از آن خود کرد.

حمیده عباسعلی که دیروز در وزن ۶۸+کیلوگرم، با برتری مقابل کاراته کاهایی از بلغارستان، تونس، قزاقستان و اسپانیا به فینال راه یافته بود، در ثانیه های پایانی مبارزه فینال با اینکه آسیب دیده بود، اما برابر رقیب ایتالیایی ایستادگی کرد.

در شرایطی که به نظر می رسید آسیب دیدگی پای چپ عباسعلی کاملا جدی باشد و او نتواند به مبارزه ادامه دهد، اما تک ستاره کاراته زنان ایران می خواست با یک طلای شیرین کسب اولین سهمیه تاریخ کاراته بانوان ایران را جشن بگیرد.

حمیده عباسعلی در لحظات پایانی به سختی ایستاد و جنگید تا یک طلای دیگر به کارنامه افتخارات خود بیافزاید و حاضران در سالن را مجبور کند ایستاده او را تشویق کنند.

درخشش عباسعلی در چند مرحله اخیر لیگ کاراته وان در سال ۲۰۲۰ باعث شده او خط و نشانی جدی از همین حالا برای رقبایش در المپیک بکشد.

برگزاری مجمع عمومی انتخابات فدراسیون فوتبال
غلامپور: لیگ ما از سری آ مهم‌تر است؟ 

تگ ها


کاراته حمیده عباسعلی کاراته وان المپیک منهای فوتبال