با دستور ژاوی، بازگشت بال پرتغالی به بارسا

زمستان نه تنها باید منتظر بازگشت دنی آلوز به بارسا باشیم که احتمالا فرانسیسکو ترینکائو نیز به این تیم باز خواهد گشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژاوی از دیروز کارش در بارسا را رسما شروع کرد و به عنوان یکی از اولین درخواست هایش از سران بارسا، قرار است دنی آلوز در ژانویه به بارسلونا برگردد. مدافع هافبک راست برزیلی از سال ۲۰۱۶ بارسا را ترک کرد و سپس پیراهن یووه، پی اس جی و سائوپائولو را به تن کرد ولی او اکنون بازیکن آزاد است و اخیرا گفته بود که با کمال میل به بارسا باز خواهد گشت. ژاوی هم به این مساله چراغ سبز نشان داده ولی آلوز تنها بازیکنی نیست که بر می گردد.

طبق ادعای موندودپورتیوو، فرانسیسکو ترینکائو بال پرتغالی بارسا که قرضی راهی وولورهمپتون شده نیز با دستور ژاوی بازخواهد گشت.

ترینکائو ژانویه ۲۰۲۰ با ۳۱ میلیون یورو از براگا به خدمت گرفته شد و از تابستان سال گذشته به بارسا ملحق شد ولی فصل قبل نتوانست با رونالد کومان خوش بدرخشد و یک نیمکت نشین همیشگی بود. او البته یکی دو گل حساس نیز به ثمر رساند که برای ماندنی شدنش کفایت نمی کرد.

توصیه مسی به کریس رونالدوی جدید بارسا برای گلزنی :: ورزش سه

ولوز با ۶ ملیون یورو او را قرضی جذب کرده و بند خرید دائمی ۳۰ میلیون یورویی هم دارد. ترینکائو فصل جاری بازیکن ثابت ولوز است و توانسته به خوبی خود را با این تیم و فوتبال انگلیس وفق دهد.

بارسا اما برای بازگرداندن تریناکئو کار ساده ای ندارد و باید مبلغی را برای این قضیه به عنوان غرامت پرداخت کند. شرایط اقتصادی بارسا خوب نیست و باید دید چه راه حلی برای بازگرداندن تریناکائو پیدا خواهد شد.

تگ ها


ژاوی ولورهامپتون فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال