با دست بسته مقابل ورامین قرار گرفتیم / جدال نابرابری بود

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان پس از شکست تیمش مقابل شهرداری ورامین گفت: دست ما بسته بود و جدال نابرابری با حریف داشتیم....

به گزارش خبرنگار مهر، در دیدارهای هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم خاتم اردکان با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب تیم شهرداری ورامین شد.

علیرضا طلوع کیان سرمربی تیم خاتم اردکان پس از شکست در این دیدار گفت: به بازیکنان مجموعه خاتم تبریک می گویم. آنها بسیار عالی جنگیدند. با توجه به آسیب پاسور خارجی تیم، حضور ۵۰ درصدی مهدی رضایی و آسیب دیدگی امیر فلاحت خواه در جریان بازی، تیم شرایط خوبی نداشت، مجبور شدیم از پاسور نوجوان تیم در بازی استفاده کنیم که عملکردی عالی داشت.

وی تاکید کرد: تنها یک اشتباه در حمله داشتیم که این رکورد بی سابقه‌ای برای تیم بود. همه بازیکنان زحمت کشیدند. پس از حضور پاسور تیم نوجوانان در بازی، تحلیل کادر فنی این بود که از بازیکنان جوان‌تر در کنار او استفاده کنیم و همین کار نیز جواب داد.

طلوع کیان تاکید کرد: ورامین تیم بزرگی است و ما امروز جدال نابرابری مقابل تیم شهرداری ورامین داشتیم تیم خود را پیروز می دانم، بحث‌های زیادی درباره داوری وجود دارد اما نمی‌خواهیم درباره آن صحبت کنم و آن را به عهده کارشناسان می‌گذارم.

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان اظهار داشت: بازیکنانم با دست بسته جنگیدند از نظر فنی و تلاش از آنها رضایت دارم همچنین امروز از شهدای اردکان رونمایی کردیم که همین نیروی مضاعفی به بازیکنمان داد، امیدوارم در ادامه بتوانیم تیم را بازسازی کنیم بازیکنان مصدوم بهبود یابند تا در هفته‌های آتی عملکرد بهتری به نمایش بگذاریم.

تگ ها


تیم والیبال خاتم اردکان شهرداری ورامین علیرضا طلوع کیان