با شکست از بیلبائو؛ هالند به رئال نزدیک‌تر شد!

شکست رئال از بیلبائو در سن مامس و حذف از کوپا دل ری باعث شده تا سران رئال به لزوم جذب ارلینگ هالند بیش از پیش فکر کنند....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، رئال مادرید پنجشنبه شب در سن مامس با یک گل از میزبانش بیلبائو شکست خورد و وداعی تلخ با کوپا دل ری داشت. این یکی از ساده ترین راه های رسیدن به جام برای رئال در غیاب بارسا، اتلتیکو و سویا بود ولی کهکشانی ها از این فرصت استفاده نکردند. در واقع رئال شایسته شکست نیز بود و هرگز نتوانست نمایش خوبی ارائه دهد.

نکته عجیب بازی این بود که کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در غیاب کریم بنزما بهترین مهاجم تیمش که روی ۳۴ درصد گل های این فصل نقش مستقیم داشته، ابتدا مارکو آسنسیو را در نوک حمله قرار داد و در نیمه دوم با بیرون کشیدن او از ایسکو به عنوان ۹ کاذب استفاده کرد. 

لوکا یوویچ، گریت بیل و ادن هازارد سه بازیکن تهاجمی رئال حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکردند. در دیداری که ماریانو دیکر مهاجم نوک رئال نیز مثل همیشه مصدوم بود و غیبت داشت.

رئال اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، برای فصل بعد کیلیان امباپه را به خط حمله خود اضافه خواهد کرد. مثلث بنزما، وینیسیوس و امباپه در نگاه اول یک مثلث خطرناک و فوق العاده به نظر می رسد ولی باید توجه داشت که امباپه هرگز یک مهاجم شماره ۹ نیست و در واقع پست او با وینیسیوس یکی است.

امباپه در مواقع مصدومیت کریم بنزما نمی تواند جانشینی کاملا مناسب برای او باشد ول در مورد ارلینگ هالند این قضیه متفاوت است.

ستاره نروژی دورتموند یک مهاجم نوک تمام عیار است که رئال برای جذب او نیز برنامه ریزی کرده ولی او فعلا در اولویت های خرید باشگاه مادریدی قرار ندارد. شکست در سن مامس اما احتمالا باعث شده تا مسئولان رئال در تفکرات خود تجدید نظر کرده و حالا بیشتر به لزوم جذب هالند پی ببرند. هالند که مورد توجه سیتی و بارسا نیز قرار دارد، تابستان پیش رو با بند خرید ۷۵ میلیون یورویی در دسترس است و البته برای او باید کمیسیون هنگفتی نیز به مینو رایولا مدیر برنامه هایش پرداخت کرد. 

تگ ها


ارلینگ هالند وینیسیوس جونیور پاری سن ژرمن بروسیا دورتموند کیلیان امباپه کریم بنزما رئال مادرید