با شکست دادن فولاد شروع استقلال در لیگ مقتدرانه می‌شود

مدافع دهه ۵۰ تیم فوتبال استقلال گفت: در صورتی که استقلال هفته دوم و در اهواز پیروز شود، می‌توان گفت شروعی خوب و حتی مقتدرانه در لیگ داشته است....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در دومین هفته از رقابتهای لیگ برتر روز جمعه به مصاف فولاد خوزستان می‌رود که این نخستین دیدار خارج از خانه آبی پوشان در این فصل است.

گودرز حبیبی مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این بازی اظهار داشت: پیروزی در هفته اول و شروع خوب در لیگ هواداران را امیدوار کرد و اگر هفته دوم را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم، می‌توان گفت شروع استقلال در لیگ برتر مقتدرانه بوده است. اتفاقی که گرچه دشوار است، اما خیلی هم دور از دسترس نیست.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: فولاد از تیم‌های خوب فصل گذشته است که نه تنها شرایط خوبش را در این فصل هم حفظ کرده، بلکه حتی این تیم نسبت به فصل گذشته تقویت هم شده است. نکونام هم به خوبی با این تیم آشناست و من معتقدم آنها فصل خوبی را پیش رو دارند.

وی اضافه کرد: استقلال و فولاد در لیگ بیستم می‌توانند مدعی باشند و به همین دلیل بازی مستقیم آنها خیلی مهم است. با اینکه هنوز در هفته‌های ابتدایی هستیم و جدول لیگ اصلاً جا نیفتاده، اما به گمان من این بازی همین امروز هم یک دیدار ۶ امتیازی است و امتیازات آن برای هر دو تیم حائز اهمیت است.

حبیبی اضافه شدن چند بازیکن جدید به ترکیب استقلال را اتفاقی خوب دانست و در این خصوص تصریح کرد: مدتهاست استقلال با چهره‌ای تکراری بازی می‌کند. البته این از یک جهت خوب است و باعث ایجاد هماهنگی می‌شود. اما هر تیمی به خون جدید نیاز دارد و من خوشحالم که امروز تیمم می‌تواند از بازیکنان جدیدش استفاده کند.

مدافع دهه پنجاه آبی پوشان در خصوص حضور همزمان حسینی و مظاهری در این تیم گفت: انشاءالله که فضای بین این دو خوب مدیریت می‌شود. پرویز مظلومی در نقش سرپرست، محمود فکری و سعید عزیزیان نقش مهمی در مدیریت فضای این دو دارند. تاکنون که به نظر می‌رسید فضا کاملاً دوستانه است و امیدوارم این فضا حفظ شود. چون استقلال به دو دروازه‌بان در سطح اول فوتبال برای یک فصل نیاز دارد و من خوشحالم که در لیگ بیستم شاهد حضور همزمان حسینی و ماهری هستم.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران محمود گودرزی تیم فوتبال فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران