با لغو مسابقات جهانی باید برای سهمیه المپیک تلاش کنم

نفر برتر رقابتهای انتخابی وزن ۹۸ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی گفت: با لغو رقابتهای جهانی حالا باید برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک تلاش و تمرین کنم....

محمدهادی ساروی که به تازگی با کسب پیروزی در مصاف انتخابی وزن ٩٨ کیلوگرم به دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی دست یافت به خبرنگار مهر گفت: در شرایطی وارد رقابتهای انتخابی شدیم که بعد از ماه‌ها دوری از تمرینات مطلوب و گروهی و عدم حضور در مسابقات می‌بایست در مصاف انتخابی به مصاف حریفان برویم. البته همین موضوع را باید به فال نیک گرفت که بعد از مدتها توانستیم در چنین مسابقاتی حضور یابیم.

وی افزود: اکثر مدعیان وزن من در رقابتهای انتخابی حضور داشتند و من هم با برنده کشتی مهدی علیاری و بالی مبارزه کردم و توانستم به پیروزی برسم. تمام هدفم این بود که اگر مسابقات جهانی برگزار شود و من ملی‌پوش ایران در این رقابت‌ها باشم، تلاش کنم تا ناکامی سال گذشته را جبران کنم. البته رقابتهای جهانی ۲۰۲۰ با توجه به شیوع کرونا لغو شد و باید به فکر میادین بعدی باشم. با این وجود حالا باید برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک تمرین کنم تا با کسب سهمیه، مسیر رسیدن به المپیک را هموار کنم.

دارنده مدال طلای قهرمانی جوانان جهان خاطر نشان کرد: طبق برنامه امید فراوانی به حضور در اردوهای تیم ملی دارم تا بتوانم تمام تلاشم را برای کسب موفقیت در المپیک به کار ببرم. ضمن اینکه اگر به المپیک هم رسیدم، باید با تمام توان بجنگم تا در آن آوردگاه سرنوشت ساز نتایج خوبی کسب کنم.

تگ ها


کشتی فرنگی انتخابی تیم ملی محمدهادی ساروی