با مثبت شدن تست کرونا؛ غیبت پریشیچ برابر اسپانیا

ایوان پریشیچ، وینگر تیم ملی کرواسی، پس از مثبت شدن تست کرونایش به قرنطینه رفت و بازی در یورو ۲۰۲۰ را از دست داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایوان پریشیچ با مثبت شدن تست کرونایش مجبور به رفتن قرنطینه است و بازی حساس یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ برابر اسپانیا در روز دوشنبه را از دست داد.

پریشیچ اکنون باید ۱۰ روز در قرنطینه باشد و بسته به نتیجه ای که کرواسی در بازی روز دوشنبه خود برار اسپانیا می گیرد، ممکن است شانس حضور در یورو را از دست داده باشد.

در بیانیه اتحادیه فوتبال کرواسی آمده است: "در طول عصر اتحادیه فوتبال کرواسی نتایج آزمایشات منظم ویروس SARS-CoV-۲ را دریافت کرد که نشان می داد ایوان پریشیچ، عضو تیم ملی، به ویروس کرونا مبتلا شده است.

کادر پزشکی تیم ملی ایوان را از سایر اعضای تیم ملی جدا کرد و بلافاصله با ارائه شواهدی مبنی بر پیروی از کلیه اقدامات محافظتی در برابر شیوع ویروس کرونا، مسئولان مربوطه را از وضعیت آگاه کرد.

پریشیچ ۱۰ روز در قرنطینه خواهد بود و در این مدت در مسابقات تیم ملی کرواسی شرکت نخواهد کرد.

تست سایر اعضای تیم ملی، کادر مربیان و کارکنان منفی است."

این بازیکن ۳۲ ساله از سالها پیش چهره ای جدایی ناپذیر برای تیم ملی کرواسی بوده و در بیش از ۱۰۰ بازی ملی برای کرواسی به میدان رفته است.

پریشیچ در ریسدن کرواسی به فینال جام جهانی ۲۰۱۸ تأثیر زیادی داشت و قبل از گلزنی در فینال مقابل فرانسه، در پیروزی کروات ها در نیمه نهایی مقابل انگلیس بهترین بازیکن مسابقه شناخته شد.

در رقابت های یورو ۲۰۲۰ پریشیچ در هر سه بازی گروهی کرواسی مقابل انگلیس، جمهوری چک و اسکاتلند از ابتدا به میدان رفت.

او در تساوی ۱-۱ با چک گلزنی کرد و گل سوم در پیروزی ۳-۱ برابر اسکاتلند را به ثمر رساند تا جایگاه این تیم در مرحله یک هشتم نهایی را تضمین کند.

با توجه به اینکه پریشیچ اکنون به مدت ۱۰ روز در قرنطینه به سر خواهد برد، احتمال زیادی وجود دارد که او دیگر در یورو ۲۰۲۰ شرکت نکند.

پریشیچ علاوه بر از دست دادن بازی برابر اسپانیا، در صورت صعود کرواسی به مرحله بعد، قادر نخواهد بود در یک چهارم نهایی برابر حریف این تیم، که یکی از دو تیم فرانسه و یا سوییس است، بازی کند.

بیشتر بخوانید:
مدافع چلسی باز هم در لیست خرید بارسلونا

پرتغال مثل تیم سال ۲۰۱۶ قدرتمند است

 

 

تگ ها


ایوان پریشیچ تیم ملی کرواسی یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان کرواسی فوتبال