با وجود ابراز علاقه سیمئونه، کاوانی در پاریس می‌ماند

اکیپ می‌گوید ادینسون کاوانی با وجود ابراز علاقه دیگو سیمئونه به انتقال او به اتلتیکو مادرید، خواهان باقی ماندن در پاری سن ژرمن است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نشریه فرانسوی اکیپ می‌گوید ادینسون کاوانی، ستاره اروگوئه‌ای پاری سن ژرمن با وجود شایعات درباره اینکه بعد از پایان قراردادش این تیم را ترک خواهد کرد و با اینکه گفته می‌شود دیگو سیمئونه تمایل زیادی به انتقال او به اتلتیکو مادرید دارد، خواهان باقی ماندن در این تیم فرانسوی است.

دیگو سیمئونه قصد دارد پیش از شروع فصل آینده تیمش را از نظر گزینه‌های تهاجمی تقویت کند و به همین علت ادینسون کاوانی را هدف گرفته و به مدیریت اتلتیکو فشار آورده که برای جذب او از هیچ اقدامی فروگذار نکنند. در ماه ژانویه هم سیمئونه به دنبال جذب کاوانی بود ولی بعد از آنکه رئیس باشگاه اتلتیکو، انریکه سرزو به صورت علنی از PSG انتقاد کرد، پاریسی‌ها مانع از انتقال کاوانی شدند.

البته اتلتیکو تنها باشگاه خواهان کاوانی نیست و اکیپ از منچستریونایتد، اینترمیلان و چند باشگاه آمریکای جنوبی از جمله فلامنگو به عنوان دیگر تیمهای خواهان او نام برده است.

اکیپ می‌گوید با اینکه رابطه ستاره اروگوئه‌ای با PSG در ماه‌های اخیر بسیار پرتنش بوده ولی کاوانی مایل است در این تیم باقی بماند. کاوانی از سال ۲۰۱۳ بازیکن PSG بوده و در ۳۰۰ مسابقه برای این تیم تا کنون ۲۰۰ گل به ثمر رسانده است.

بیشتر بخوانید:

دو ستاره یونایتد، قربانی خرید جیدون سانچو

هافبک میلان علاقه ای به جدایی ندارد

تگ ها


ادینسون کاوانی دیگو سیمئونه پاری سن ژرمن فوتبال جهان اتلتیکو مادرید فوتبال