با وجود تحریم‌های سنگین آبراموویچ قصد فروش چلسی را ندارد

بروس باک رئیس باشگاه چلسی اعلام کرد که رومن آبراموویچ مالک متمول این باشگاه مانند همیشه درگیر اتفاقات تیم است و قصد فروش چلسی را ندارد....

با وجود تحریم‌های سنگین آبراموویچ قصد فروش چلسی را ندارد

به گزارش مدال، در ماه‌های اخیر رسانه‌های انگلیسی شایعات زیادی پیرامون قصد «رومن آبراموویچ» برای فروش باشگاه چلسی را منتشر کرده‌اند، شایعه‌ای که اکنون از سوی «بروس باک» رئیس باشگاه تکذیب شده است.

او در مصاحبه با «گاردین» فاش کرد مالک متمول و روس آبی‌های لندن به هیچ عنوان قصد فروش باشگاه را ندارد و به تمام پیشنهادات پاسخ منفی می‌دهد.

این در حالی‌ست که آبراموویچ ویزای روسی خود را تحویل داده و باتوجه به تحریم «ولادیمیر پوتین» توسط دولت بریتانیا، دیگر نمی‌تواند به انگلیس سفر کند. او در سال گذشته پروژه ساخت ورزشگاه یک میلیارد پوندی جدید چلسی را هم متوقف کرد.

این اتفاقات شایعات فروش آبی‌های استمفوردبریج توسط او را افزایش داد ولی حالا بروس روی شایعات آبی سرد ریخت و گفت: «تا جایی که اطلاع دارم او تصمیمی برای فروش چلسی ندارد. برخی فکر می‌کنند شرایط سیاسی او را مجبور به فروش باشگاه کند اما چنین نیست و همه چیز تحت کنترل است. آبراموویچ در امور باشگاه فعال است و مانند روز اول مسائل را مدیریت می‌کند. او هر روز چند بار با مارینا گرانوفسکایا مدیر فوتبالی تیم صحبت می‌کند.»

بیشتر بخوانید:

ثروتمندترین تاجر انگلیس خرید یونایتد را یک سرمایه‌گذاری بد می‌داند!


 

تگ ها


رومن آبراموویچ چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن فروش چلسی لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال