با وجود تمام تکذیبیه‌ها؛ مذاکرات پاری‌سن‌ژرمن و یوونتوس آغاز شد

رسانه‌های فرانسوی به نقل از منابع نزدیک به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، از آغاز مذاکرات سران این باشگاه با مسئولان باشگاه یوونتوس در خصوص انتقال پائولو دیبالا به فرانسه خبر دادند....

با وجود تمام تکذیبیه‌ها؛ مذاکرات پاری‌سن‌ژرمن و یوونتوس آغاز شد

به گزارش مدال؛ این روزها صحبت‌ها از مذاکرات «لئوناردو» مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن با سران یوونتوس و تلاش دو طرف برای رسیدن به توافق برای انتقال «پائولو دیبالا» با 80 میلیون یورو به گوش می‌رسد. این انتقال برای دو باشگاه مناسب است چرا که از یک طرف PSG می‌تواند بازیکن بزرگ دیگری را جذب کند و از طرف دیگر نیز یوونتوس قادر خواهد بود با نهایی کردن این انتقال مقدمات و شرایط خرید «مائورو ایکاردی» را فراهم کند.

این در حالی‌ست که از یک سو مدیر ورزشی یوونتوس شرایط تیمش را آرمانی خطاب کرده و به نوعی حضور ایکاردی در تورین را غیر لزومی دیده و از سوی دیگر نیز مدیربرنامه‌های دیبالا نیز هرگونه مذاکره با سران PSG را تکذیب کرده است.

با این وجود فراموش نکنید که هیچ چیز در بازار نقل‌وانتقالات قطعی نیست و ممکن است تمامی این تکذیب‌ها و اظهار نظرها در یک چشم بهم زدن، دستخوش تغییر و تحول اساسی شوند.

در این بین بر اساس آخرین گزارش‌ها از فرانسه و به نقل از «اکیپ»، مذاکرات دو باشگاه در خصوص انتقال ستاره آرژانتینی به پاریس، ساعاتی پیش آغاز شده و باید دید این مذاکرات چه نتیجه‌ای در بر خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

پاری‌سن‌ژرمن جانشین نیمار را پیدا کرد

تگ ها


دیبالا پاری سن ژرمن بانوی پیر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات پائولو دیبالا پاری سن ژرمن یوونتوس سری آ لوشامپیونه فرانسه فوتبال