با پرسپولیس قرارداد می‌بندم/ از اعتماد گل‌محمدی ممنونم

بازیکن تیم فوتبال واراژدین کرواسی پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به امید خدا پرسپولیسی می شوم و امیدوارم پاسخ اعتماد آقای گل‌محمدی را بدهم....

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مهدی خانی پس از جلسه با جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای پیوستن به این تیم گفت: مذاکرات خوبی با آقای سمیعی داشتم. فردا قرار است تست پزشکی بدهم و اگر مشکلی پیش نیاید قرارداد می بندم.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال واراژدین کرواسی تاکید کرد: پرسپولیس با واراژدین مذاکرات خوبی داشته است و به توافقاتی هم رسیده‌اند. فردا درباره مدت زمان قراردادم با پرسپولیس تصمیم گیری می‌شود. به امید خدا پرسپولیسی می‌شوم.

وی درباره سابقه بازی زیر نظر یحیی گل محمدی افزود: با آقا یحیی در پدیده مشهد کار کردم. شناخت کافی از دیدگاه‌های این مربی دارم. از او ممنون هستم که به من اطمینان کرد و امیدوارم پاسخ اعتمادش را به خوبی بدهم.

مهدی خانی در پاسخ به اینکه چه اهدافی را با پیراهن پرسپولیس دنبال می‌کند؟ گفت: این تیم چهار سال قهرمان لیگ برتر شده و دو بار هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته است. در پرسپولیس چیزی جز قهرمانی بازیکنان و کادر فنی را راضی نمی‌کند.

تگ ها


باشگاه پرسپولیس نقل و انتقالات لیگ برترفوتبال ایران تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران محمدمهدی مهدی خانی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال