با پیوستن مسی به PSG؛ امید پوگبا به جدایی رنگ باخت

با پیوستن لیونل مسی به PSG با حقوق هفته ای ۱.۲۰۰ میلیون یورویی، امیدهای پل پوگبا برای جدایی از منچستریونایتد و پیوستن به پاریسی ها در این تابستان، بر باد رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با انتقال لیونل مسی به پاریس، پل پوگبا دیگر تقریبا امیدی برای جدایی از منچستریونایتد و پیوستن به پاری سن ژرمن ندارد.

به نظر می رسد فعلا این هافبک ۱۰۷ میلیون یورویی در اولدترافورد ماندگار شده باشد و تلاش کند تا سال آینده در ماه ژوئن به عنوان بازیکن آزاد برای دومین بار با اتمام قراردادش یونایتد را ترک کند.

مینو رایولا، مدیربرنامه های پوگبا، با پاری سن ژرمن مذاکراتی انجام داد بود و قصد داشت با قراردادی ۴۸ میلیون یورویی این هافبک فرانسوی را به پاریس انتقال دهد. با این حال فرصت غیرمنتظره برای جذب مسی از بارسلونا برای PSG مهیا شد و خرید مسی به این معنی است که حتی مالکان قطری فوق العاده ثروتمند PSG هم برای تکمیل قرارداد با مسی و پوگبا به مشکل خواهند خورد و فعلا انتقال پوگبا به پارک دو پرنس ممکن نیست.

این بازیکن ۲۸ ساله پیشنهاد تمدید قرارداد با یونایتد را رد کرده و تابستان آینده، ۱۰ سال پس از پیوستن  به یوونتوس از یونایتد تنها با پرداخت ۹۶۰ هزار یورو غرامت، می تواند بار دیگر اولدترافورد را به عنوان بازیکن آزاد ترک کند.

قرارداد پوگبا در یونایتد تابستان آینده به پایان می رسد، به این معنی که او می تواند در ژانویه یک پیش قرارداد با باشگاهی خارج از انگلیس به منظور انتقال رایگان در پایان فصل، امضا کند.

یونایتد که چهار سال بعد از اولین جدایی ستاره فرانسوی دوباره پوگبا را با رقم رکوردشکن جهانی ۱۰۷ میلیون یورو به خدمت گرفت، می تواند او را در سه هفته باقی مانده از پنجره نقل و انتقالات تابستان یا در پنجره زمستانی در ماه ژانویه بفروشد.

منابع خبری روز سه شنبه شب گزارش دادند که بعید است شیاطین سرخ قصد فروش پوگبا را داشته باشند و او در این فصل نقشی کلیدی در برنامه های اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد، خواهد داشت. همچنین گفته می شود که این بازیکن با یک فصل دیگر بازی در اولدترافورد مشکلی ندارد.
 

گفته می شود که پاری سن ژرمن وضعیت را از نزدیک زیر نظر دارد تا بتواند در سال آینده برای جذب پوگبا اقدام کند، به ویژه اگر ستاره فرانسوی قرارداد خود با یونایتد را تمدید نکند.

اما اسپورت میل در روزهای پیشین گزارش داد که خرید مسی احتمالاً با توجه به هزینه های سرسام آوری که برای جذب این بازیکن آرژانتینی در نظر گرفته شده است، انتقال این هافبک با استعداد را به خطر می اندازد.

گفته می شود که تیم مائوریسیو پوچتینو باید حدود ۱۰ بازیکن را بفروشد یا قرض بدهد تا بتواند پروژه خرید پوگبا را تامین مالی کند.

مذاکرات با نمایندگان پوگبا ادامه دارد، اما ملی پوش فرانسوی در رابطه با تصمیم گیری درباره آینده خود عجله ای و یونایتد می داند که در حال حاضر هیچ فشار فوری در رابطه با فروش یا تمدید قرارداد پوگبا وجود ندارد.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان منچستر یونایتد پاری سن ژرمن لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال