با چرخش ۱۸۰ درجه ای، خیز بایرن برای جذب هالند

بایرن موینخ هم به جمع باشگاه های خواهان ارلینگ هالند اضافه شد....

به گزارش "ورزش سه"، مصاحبه اخیر مینو رایولا در مورد آینده ارلینگ هالند، شایعات در مورد مقصد بعدی این بازیکن را افزایش داده است. علیرغم تمایل شدید دورتموند برای حفظ ارلینگ هالند حداقل برای یک فصل دیگر، بعید است این باشگاه آن هم در این شرایط دشوار مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا قادر به مقاومت در مورد ارقام هنگفت برای فروش ارلینگ هالند باشد. به خصوص در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان حفظ هالند دشوارتر نیز می شود.

از سیتی، یونایتد، بارسلونا و رئال مادرید به عنوان مشتریان جدی هالند نام برده می شود و طبق ادعای اسکای اسپورتس، بایرن مونیخ هم به جمع تیم های خواهان هالند اضافه شده است. این در حالی است که هفته گذشته رسانه های آلمانی از عدم تمایل باشگاه مونیخی برای جذب ستاره نروژی خبر داده بودند.

دلیل این چرخش ۱۸۰درجه ای بایرن درخواست یولیان ناگلزمان سرمربی جدید این باشگاه است. او در پایان فصل هدایت لایپزیش را رها خواهد کرد و جانشین هانسی فلیک می شود و یکی از مهمترین خواسته های او به خدمت گرفتن ارلینگ هالند است.

ناگلزمان معتقد است هالند بهترین جانشین برای روبرت لواندوفسکی ۳۲ ساله خواهد بود. ستاره لهستانی به سال های پایانی فوتبالش نزدیک می شود و شایعاتی مبنی بر جدایی او نیز به گوش می رسد.

با اضافه شدن بایرن، حالا تیم های بزرگ خواهان هالند را رقیبی بسیار جدی و خطرناک روبرو هستند.

تگ ها


آر بی لایپزیش یولیان ناگلزمان بایرن مونیخ ارلینگ هالند بروسیا دورتموند