با چهار تکواندوکار اردوها آغاز می شود/ مردانی در کنار المپیکی ها

مدیر فنی تیم ملی تکواندو گفت: با صدور مجوز اردوهای آماده سازی از سوی ستاد کرونا در ورزش، به زودی تمرینات تیم ملی آغاز خواهد شد....

هادی ساعی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: بعد از مدتها از تعطیلی اردوها، نیاز بود که ملی پوشان در کنار هم و زیر نظر کادر فنی تمرینات آماده سازی را آغاز کنند و به همین دلیل پس از تدوین پروتکل‌های بهداشتی از سوی فدراسیون و ارسال به وزارت ورزش، ستاد کرونا موضوع را بررسی و در نهایت این مجوز صادر شد.

وی افزود: در شرایطی که اغلب کشورها تمرینات خود را آغاز کرده و برنامه‌های آماده سازی حضور در بازی‌های المپیک را از سر گرفته‌اند، صدور این مجوز برای تیم ملی تکواندو خیلی اهمیت داشت. پس از صدور این مجوز، به زودی و با فراهم آوردن شرایط مناسب تمرینات تیم ملی را آغاز خواهیم کرد.‌

مدیر فنی تیم ملی در خصوص نفرات دعوت شده به اردو هم گفت: حداقل نفرات را به اردو دعوت خواهیم کرد. در کنار میرهاشم حسینی و آرمین هادی پور، دو نفر دیگر را دعوت می‌شوند که تا کنون حضور سجاد مردانی قطعی شده و در مورد نفر دیگر هم به زودی تصمیم گیری خواهیم کرد.

ساعی در مورد دعوت از سروش احمدی هم گفت: سروش به دلیل برخی مشکلات شخصی در این اردو حضور نخواهد داشت. البته سعی ما بر این است که نفرات دعوت شده در هر دوره تغییر کنند و فرصت را به در اختیار سایر تکواندوکاران با آتیه نیز قرار دهیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم که هر چه زودتر شاهد از بین رفتن ویروس کرونا باشیم که کل دنیا را تحت تأثیر قرار داده است. ان شاالله که مردم عزیز ایران اسلامی از این ویروس در امان باشند و ما هم بتوانیم کار خود را برای حضوری موفق در بازی‌های المپیک از سر بگیریم.

تگ ها


تکواندو هادی ساعی تیم ملی تکواندو