با کاشانی بچه محل بودیم/قراب: او همیشه قهرمان بود

پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه استقلال می‌گوید که به خاطر درگذشت جعفر کاشانی شوکه شده است....

پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه استقلال می‌گوید که به خاطر درگذشت جعفر کاشانی شوکه شده است.

به گزارش مدال، جعفر کاشانی، پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس و شاهین امروز (چهارشنبه) دار فانی را وداع گفت. جواد قراب، پیشکسوت فوتبال استقلال درباره این مرحوم اظهار کرد: خیلی از شنیدن این خبر شوکه شدم. من و آقای کاشانی سال‌ها در محله ۴۰۰ دستگاه همسایه و بچه محل بودیم. آقای کاشانی بسیار فرد باشخصیت، خوب و آقایی بود. من خاطرات زیادی با او دارم و واقعا به قدری شوکه هستم که نمی‌دانم چه بگویم.

او افزود: آقای کاشانی همیشه به همه از جوان تا پیشکسوت احترام می‌گذاشت. متاسفانه دیگر برای نسل ما یک اپیدمی شده که به نحوی از بین می‌رویم. از این فرصت استفاده می‌کنم که با مسئولان ورزش ایران صحبتی داشته باشم. ما پیشکسوتان چیز خاصی نمی‌خواهیم. متاسفانه مسئولان ما را به این چشم می‌بینند که مشکل مالی داریم. نه ما اصلا مشکل مالی نداریم، ما فقط احترام می‌خواهیم. الان ببینید چه بر سر استقلال آوردند! این افراد چه کسانی هستند که در استقلال هستند؟ آقای کاشانی هم در پرسپولیس فعالیت می‌کرد ولی نمی‌دانم در باشگاه مشکلاتی برای او ایجاد کردند یا نه.

پیشکسوت استقلالی و هم‌دوره کاشانی در پایان گفت: هم‌دوره‌های ما انسان‌های والایی هستند و همه ناکام از دنیا می‌روند. خود آقای کاشانی دیپلمات بود و هم از نظر علمی و از نظر کسوت لیاقت حضور در بدنه مدیریتی باشگاه پرسپولیس را داشت. تمام خاطراتی که من از او دارم، قهرمانی بوده است. ان‌شاءالله خدا او را بیامرزد و خانواده‌اش من را در غمشان شریک بدانند.

 

بیشتر بخوانید:

جعفر کاشانی درگذشت

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس پیشکسوت استقلال جواد قراب درگذشت جعفر کاشانی پیشکسوت پرسپولیس فوتبال