با کمیک‌های نیمار در قرنطینه افسرده نشوید

شرکت انتشاراتی کمیک‌استریپ‌های نیمار که مالکیتش در اختیار ستاره برزیلی است برای کمک به کسانی که در قرنطینه به سر می‌برند برخی محصولات خود را به صورت رایگان منتشر خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شرکت تولید محتوای طنز و کمیک‌استریپ نیمار کامیکز که مالکیتش در اختیار نیمار، ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن قرار دارد اعلام کرده که با هدف مقابله با افسردگی و بی‌حوصلگی افرادی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه‌های خود مانده و قرنطینه شده‌اند قصد دارد صدها عنوان کتاب و کمیک‌استریپ را به صورت رایگان منتشر کرده و در دسترس همگان قرار دهد.

این روزها در سراسر دنیا عده زیادی از جمعیت دنیا برای در امان ماندن از ویروس کرونا خانه‌نشین شده و در قرنطینه به سر می‌برند و کشورهای زیادی کسب و کارها را به حالت تعطیل درآورده و مانع از حضور مردم در خیابانها شده‌اند. یکی از خطرات اصلی این قرنطینه‌ها، افسردگی و بی‌حوصلگی است و شرکت نیمار کمیکز برای مقابله با این شرایط قصد دارد به نوبه خود به هواداران کمیک‌استریپ و هواداران نیمار کمک کند.

شرکت نیمار کامیکز اعلام کرد بیش از ۲۰۰ اپیزود از محصولات خود را در پلتفرم‌های مختلف به صورت رایگان در اختیار همگان قرار خواهد داد.

این شرکت در بیانیه‌ای که در وبسایت خود منتشر کرده بعد از اعلام این خبر نوشت:" از این گذشته هنرمندان خالق کمیک‌استریپها به صورت زنده و از طریق ویدیو با هواداران گفتگو کرده و درباره شخصیت‌هایی که بوجود آورده‌اند و همچنین درباره نحوه کارشان توضیح خواهند داد. درحالیکه تخمین زده می‌شود این روزها چیزی در حدود ۱ میلیارد کودک در سراسر دنیا به دلیل ویروس کرونا در مدارس حضور ندارند کمیک‌های چند زبانه ما می‌تواند به والدین و معلمین کمک کند تا برای آموزش زبانهای خارجی از آنها استفاده کرده و برای بچه‌ها ساعات لذت‌بخش و مفرحی بسازند".

بیشتر بخوانید:

ماجرای یونایتدی‌نشدن ستاره جوان دورتموند

تگ ها


فوتبال جهان نیمار Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال