بحث داغ در هیئت مدیره بارسا: نیمار نشد امباپه را می‌خریم!

مدیران بارسلونا در جلسات هیئت مدیره در حال بحث و گفت و گو درباره خرید امباپه به جای نیمار هستند....

مدیران بارسلونا در جلسات هیئت مدیره در حال بحث و گفت و گو درباره خرید امباپه به جای نیمار هستند.

به گزارش مدال، در هیئت مدیره بارسلونا این بحث شکل گرفته که بهتر است به جای نیمار، باشگاه شانسش را برای خرید کیلیان ام باپه امتحان کند. به گزارش موندو دپورتیوو، پنجره نقل و انتقالات تابستانی بسته شد اما بحث بر سر بازگشت نیمار به بارسلونا کماکان ادامه دارد. در حالی این روزها صحبت از احتمال اقدام دوباره بارسا برای جذب نیمار در ژانویه یا تابستان 2020 است که همچنان برخی از مدیران عالی رتبه باشگاه با برگرداندن این ستاره برزیلی به نیوکمپ مخالف هستند. به جز مدیران که البته نتوانستند نظرشان را در تابستان جاری به بارتومئو تحمیل کنند و رئيس بارسلونا شخصا وارد مذاکره با پاری سن ژرمن شد، بسیاری از هواداران هم هنوز بابت نحوه جدایی نیمار آزرده خاطر هستند و از بازگشت او استقبال نمی‌کنند. گرچه قابل کتمان نیست که برخی نیمار را بخشیده‌اند و استقبال مسی هم بر نظر عده‌ای تاثیر گذاشته است.

اختلاف نظر در میان مدیران باشگاه به این نکته برمی‌گردد که اگر اساسا بارسا قرار است شانسش را برای جذب یکی از ستارگان پاری سن ژرمن امتحان کند، چرا آن بازیکن، ام باپه نباشد؟ در تابستان 2020، از قرارداد هر دو بازیکن تنها 2 سال باقی مانده و تفاوتی از این لحاظ وجود ندارد. برخی مدیران معتقدند خرید ام باپه به صرفه تر است چون او 7 سال از نیمار کوچک‌تر است و جو بدی که علیه بازگشت نیمار به راه افتاده را هم با خود ندارد. از طرفی او گلزن‌تر است و می‌تواند گزینه‌ای ایده آل برای جانشینی سوارز در درازمدت هم باشد.

صد البته که خرید ام باپه بسیار دشوارتر از نیمار است. اکنون این گونه به نظر می‌رسد که مقصد بعدی این ستاره فرانسوی، رئال مادرید خواهد بود اما نباید فراموش کرد که در تابستان 2017، پدر ام باپه، پسرش را به بارسا پیشنهاد داد و مشکلی با این انتقال از جانب خانواده آنها وجود نداشت.

بیشتر بخوانید:

شک و تردید عجیب مسی به مدیران بارسلونا

تگ ها


انتقال نیمار اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات