بحران بایرن مونیخ حل شد؛ صلح در باشگاه!

به نظر می رسد تنش بین مدیریت و کادر فنی باشگاه بایرن مونیخ در این فصل به طور محسوسی کم شده است....

به گزارش "ورزش سه"، هانسی فلیک، سرمربی فعلی تیم ملی آلمان حدود یک سال و نیم هدایت بایرن مونیخ را به عهده داشته و با این تیم به تمامی افتخارات ممکن دست یافت. بعد از نتایج ضعیف نیکو کوواچ، این سرمربی باتجربه در اوایل فصل روی نیمکت بایرن مونیخ نشسته و کمتر از یک سال بعد موفق به فتح شش گانه شد. در حالیکه به نظر می رسید طرفین علاقمند به ادامه این همکاری موفق باشند، در پایان فصل گذشته هانسی فلیک از بایرن مونیخ جدا شده و هدایت تیم ملی آلمان را به عهده گرفت.

اما نشریه بیلد امروز در گزارشی مدعی شد اختلاف با حسن صالح حمیدزیچ علت اصلی جدایی هانسی فلیک بوده است. در طول فصل دوم حضور فلیک روی نیمکت، مشکلاتی بین او و مدیر ورزشی بایرن مونیخ ایجاد شده و در نهایت هانسی فلیک جدایی را به ماندن ترجیح داده است. اما به نظر می رسد شرایط در فصل جاری دگرگون شده و یولیان ناگلزمان رابطه خوبی با حمیدزیچ دارد.

نشریه بیلد در ادامه فاش کرد در حال حاضر هماهگی بالایی بین کادر فنی و مدیریتی باشگاه وجود دارد و تمرکز طرفین فقط بر روی کسب موفقیت های ورزشی است. صالح حمیدزیچ از همان اواسط فصل قبل تاکید زیادی روی استخدام ناگلزمان داشت و به نظر می رسد دو نفر اصلی باشگاه رابطه خوبی با هم داشته و تداخلی بین وظایف آنها وجود ندارد. البته یولین ناگلزمان در بدو شروع کار خود در بایرن مونیخ عملکرد درخشانی روی نیمکت این تیم داشته و هوادارن را به کسب پیروزی های متوالی و پرگل در این مدت عادت داده است.

تگ ها


بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان