بحران تاتنهام؛ مصدومیت 6هفته‌ای کین؟!

پوچتینو اعلام کرد که مصدومیت جدید کین همان مصدومیتی است که 6 هفته پیش هم سبب شد او در ابتدای سال میلادی جاری 6هفته خانه‌نشین شود....

پوچتینو اعلام کرد که مصدومیت جدید کین همان مصدومیتی است که 6 هفته پیش هم سبب شد او در ابتدای سال میلادی جاری 6هفته خانه‌نشین شود.

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام در نشست خبری پس از برد خانگی شب گذشته به مصدومیت هری کین اشاره کرد و از تصمیم داور عصبانی بود.

کین در حالی به دلیل مصدومیت قوزک پای راست در دقیقه 58 بازی جای خود را به لوکاس مورا داد که تیمش در مقطعی حساس از فصل قرار دارد و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده می‌جنگد. پوچتینو درباره وضعیت کاپیتان تیمش گفت: این اتفاق بسیار ناراحت کننده است. بازی بدون او کار سختی است و نبودش احساس خواهد شد. شاید تا پایان فصل هم نتواند بازی کند.

پوچتینو اعلام کرد که مصدومیت جدید کین همان مصدومیتی است که 6 هفته پیش هم سبب شد او در ابتدای سال میلادی جاری 6هفته خانه‌نشین شود (مصدومیتی که در بازی مقابل منچستریونایتد گریبانش را گرفت). سرمربی آرژانتینی سفیدپوشان لندن گفت: وضعیت کین نگران کننده است. امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد اما او برای ریکاوری کردن زمان زیادی نداد. قوزک پای کین پیچ خورده و به همین دلیل باید منتظر ماند و دید که وضعیتش چطور می‌شود.

مصدومیت کین زمانی رخ داد که مدافع منچسترسیتی، فابین دلف پای او را لگد کرد. در نتیجه این اتفاق قوزک پای کین پیچ خورد و او به زمین افتاد و لحظاتی بعد با کمک پزشکان تیم مجبور به ترک میدان شد. پوچتینو هم بعد از این حادثه با دلف چند جمله صحبت کرد. او درباره این اتفاق گفت: حرکت دلف روی هری بسیار خشونت‌آمیز بود. من تلاش کردم به او توضیح دهم که چه حرکتی انجام داده است و اینکه هری قصد نداشته به او آسیب برساند اما حرکت او خشن بوده و به خاطر آن قوزک پای هری پیچ خورده است. به او گفتم خیلی خوش‌شانس است چون داوران داشتند VAR را بازبینی می‌کردند و از نظر فنی حرکت او می‌توانست کارت قرمز داشته باشد. من اما فکر می‌کنم که دو بازیکن به قصد توپ رفتند.