بحران خط حمله بارسلونا برای دیدار با بتیس

شرایط خط حمله بارسلونا برای دیدار هفته دوم لالیگا مقابل رئال بتیس بسیار وخیم است...

به گزارش مدال، شرایط در فصل جدید هرگز بر وفق مراد بارسلونا نیست و آنها لالیگا را با شکست 0-1 در سن مامس مقابل بیلبائو آغاز کردند. اما به جز از دست دادن سه امتیاز در هفته ابتدایی، بحران مصدومیت دیگر اتفاق تلخ برای بارسلونا در سن مامس بود.

حالا و برای دومین دیدار بارسلونا در نوکمپ برابر بتیس، این تیم فقط آنتوان گریزمان را به عنوان مهاجم تخصصی در اختیار دارد. لیونل مسی، ستاره آرژانتینی و کاپیتان بارسلونا هنوز مصدوم بوده و به دیدار مقابل بتیس نخواهد رسید.

لوییس سوارز و عثمان دمبله، دو ضلع دیگر بخش هجومی آبی اناری ها نیز در مسابقه برابر بیلبائو مصدوم شدند و هیچکدام قادر به حضور در دیدار بازی مقابل بتیس نخواهند بود و در حال حاضر فقط گریزمان شرایط بازی کردن مقابل بتیس را داراست.

طبق ادعای اسپورت، احتمالا ستاره فرانسوی و 28 ساله در نوک خط حمله ترکیب ارنستو والورده قرار خواهد گرفت و رافینیا و کارلس پرز جوان، دو عنصر دیگر هجومی بارسا در دومین دیدار این تیم در لالیگا خواهند بود. بارسلونا ده سال بود فصل را با شکست آغاز نکرده بود و هرگز علاقه ای به از دست دادن امتیاز در دومین بازی لالیگایی خود ندارد.

اخبار مرتبط:

یوونتوس و بارسلونا در آستانه 2 معاوضه بزرگ و تاریخی

تگ ها


خط حمله بارسلونا فوتبال جهان ستاره فرانسوی بحران مصدومیت ارنستو والورده بارسلونا رئال بتیس بارسلونا-رئال بتیس لالیگا فوتبال