بحران دفاعی بارسلونا در آستانه مصاف با ناپولی

با تایید مصدومیت مچ پای رونالد آرائوخو حالا بارسلونا برای بازی با ناپولی تنها جرارد پیکه را به عنوان مدافع میانی در اختیار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رونالد آرائوخو یکی از بازیکنان تیم دوم بارسا بود که در شروع مجدد لالیگا به تیم اول اضافه شد و بازی های خوبی را نیز به نمایش گذاشت. مدافع ۲۱ ساله اروگوئه ای در بازی پایانی بارسا در لالیگا برابر آلاوس به دلیل مصدومیت اومتیتی و محرومیت جرارد پیکه در ترکیب ثابت به میدان رفت.

پس از پایان کار بارسا در لالیگا، گارسیا پیمنتو سرمربی تیم دوم باشگاه نسبت به آرائوخو اعلام نیاز کرد. تیم او باید در پلی آف صعود به دسته دوم اسپانیا به مصاف باداخوس می رفت. آرائوخو بازی با باداخوس را به سلامت پشت سرگذاشت ولی در بازی بعدی برابر سابادل به شدت از ناحیه مچ پا مصدوم شد و از دقیقه ۷۵ دیگر نتوانست به کار ادامه دهد.

او شب گذشته در حالی در فرودگاه ال پرات توسط عکاسان شکار شد که همراه با یکی از فیزیوتراپ های بارسلونا بود و با دو عصا و به زحمت حرکت می کرد.

تیم پزشکی بارسا امروز پیچ خوردگی مچ پای آرائخو را تایید کرد ولی مدت زمانی برای بازگشت او اعلام نشد با این حال اسپورت و موندودپورتیوو اعلام کرده اند که این بازیکن جوان قطعا بازی با ناپولی را از دست خواهد داد. دیداری که باید ۱۸ مرداد در نوکمپ برگزار شود.

ساموئل اومتیتی برای این بازی در دسترس نیست و وضعیت کلمنت لنگله هم نامشخص است و پزشکان در تلاشند تا او را به موقع برسانند. در غیر این صورت کیکه ستین سرمربی بارسا باید در کنار پیکه یکی از دو مدافع جوان خود به نام های خورخه کوئنکا و اسکار مینگزا را قرار دهد!

بارسا و ناپولی در بازی رفت ۱-۱ مساوی شدند و بارسا در بازی برگشت با یک تساوی بدون گل هم راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان خواهد شد. سرخیو بوسکتس و آرتورو ویدال هم برای این بازی محروم هستند.

بیشتر بخوانید:

درگیری بین بارسلونا و ستاره برزیلی بالا گرفت!

هافبک همیشه مصدوم بارسلونا در راه اینتر

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا فوتبال