بحران دفاعی رئال در آستانه بازی با ویارئال و اینتر

هر دو مدافع میانی اصلی رئال مادرید شب گذشته مصدوم شدند....

به گزارش مدال و به نقل از مارکا، ویروس فیفا این بار به رئال ضربه سختی زد و با مصدومیت سرخیو راموس و رافا واران، اکنون دست زیدان برای بازی های حساس پیش رو بسته به نظر می رسد.

تیم ملی اسپانیا شب گذشته توانست با شش گل بر آلمان پیروز شود اما در این بازی سرخیو راموس دقیقه ۴۲ مصدوم شد و چاره ای جز ترک میدان نداشت.

هرچند مصدومیت راموس چندان جدی به نظر نمی رسد اما مصدومیت های عضلانی خفیف بین ۷ تا ۱۰ روز برای بهبودی زمان نیاز دارند و کاپیتان رئال قطعا بازی یکشنبه با ویارئال را از دست خواهد داد و دشوار بتواند به بازی چهارشنبه آینده مقابل اینتر برسد. دیدار برگشت برابر نراتزوری اهمیت بسیار بالایی دارد و غیبت راموس قطعا خبر خوبی برای رئالی ها نخواهد بود.

قرار است امروز تیم پزشکی رئال از پای راموس MRI بگیرد و سپس دقیق تر مشخص خواهد شد که شدت مصدومیت چقدر است.

خبر بد دیگر برای رئال مصدومیت رافا واران در جریان بازی فرانسه و سوئد بود. او با تصمیم دیدیه دشان بین دو نیمه تعویض شد. هرچند مصدومیت او نیز چندان مهم نیست ولی در نهایت تیم پزشکی رئال مشخص خواهد کرد که شرایط او برای بازی با ویارئال و اینتر چگونه خواهد بود.

در غیاب این دو و در صورت بهبودی کاسیمیرو از کرونا، او احتمالا همراه با ناچو و یا ادر میلیتائو(او نیز به کرونا مبتلاست) شانس بالایی برای حضور در قلب دفاع رئال را خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

میلان بی خیال جذب مهاجم رئال مادرید نمی شود

مصاحبه جدید گرت بیل و طعنه ای دیگر به رئال مادرید

 

 

تگ ها


تیم ملی فرانسه رافائل وارانه سرخیو راموس تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال