بحران شدید مالی در استقلال/آبی ها 50 درصد قرارداد خود را طلبکارند

مبلغ دریافتی استقلالی ها به 50 درصد رسید....

به گزارش خبرنگار مدال، برخی منابع خبری از واریز مبلغی از قراردادهای بازیکنان استقلال پیش از دیدار با العین خبر دادند. اگر این مبالغ به حساب استقلالی ها واریز شده باشد، جمع دریافتی بازیکنان به 50 درصد می رسد. دریافت فقط 50 درصد از قراردادها نشان از مشکلات مالی این باشگاه در آستانه شروع نقل و انتقالات می دهد. مساله ای که قطعا مذاکره برای تمدید قرارداد بازیکنان را با مشکلاتی روبرو خواهد کرد. یکی از دلایل این مشکلات پیش خور کردن قسمتی از درآمدها توسط مدیران قبلی بوده است ضمن این که برخی صحبت از سررسید زمان بازپرداخت وام میلیاردی دریافت شده توسط استقلالی ها را هم به میان آورده اند.
آبی ها به گفته برخی یک وام 9 میلیاردی و به گفته برخی دیگر 2 وام 9 میلیاردی توسط یکی از هواداران سرشناس استقلال از یک بانک خصوصی دریافت کرده اند که مهلت بازپرداخت آن رسیده است. 
این در حالی است که واریزی های جدید هم فقط برای بازیکنان بوده است و اعضای کادر فنی و سایر اعضای این تیم هنوز دریافتی جدیدی از باشگاه نداشته اند. مساله دیگر این که وقتی باشگاه استقلال توانایی تسویه با بازیکنان فصل قبل خود را ندارد چگونه صحبت از جذب مربی خوب خارجی می کند؟! آن هم با نرخ جدید دلار و یورو و قیمتی که اکثر مربیان خوب خارجی برای انعقاد قرارداد دریافت می کنند... به همه این ها مبلغ قرارداد و ضرر و زیانی که باشگاه باید به وینفرد شفر، مربی اخراجی استقلال هم پرداخت کند اضافه کنید...

تگ ها


مبلغ قرارداد بحران مالی باشگاه استقلال بازیکنان استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال