بحران عجیب در چلسی؛ توخل بی دفاع می‌شود

مدیران باشگاه چلسی از همین حالا باید به فکر تقویت خط دفاعی خود برای فصل بعد باشند....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد آنتونی رودیگر، سزار آسپلیکوئتا، آندریاس کریستنسن و تیاگو سیلوا، چهار مدافع چلسی همگی در پایان این فصل به اتمام می رسد و هنوز مدیران این باشگاه در مورد حفظ این بازیکنان به توافق نرسیده اند. در این میان به نظر می رسد جدایی آنتونی رودیگر قطعی شده و اخبار حاکی از آن است که این مدافع ۲۸ ساله و آلمانی احتمالا به زودی و با قراردادی آزاد راهی رئال مادرید خواهد شد.

سزار آسپلیکوئتای ۳۲ ساله در ماه های اخیر به بازیکنی نیمکت نشین در چلسی تبدیل شده و زمزمه هایی در مورد بازگشت او به لالیگا شنیده می شود. از بارسلونا به عنوان جدی ترین مشتری سزار آسپلیکوئتا نام برده شده و به نظر ژاوی قصد دارد با این مدافع اسپانیایی همکاری خود را آغاز کند. آندریاس کریستنسن دانمارکی و ۲۲ ساله نیز دیگر مدافعی است که در لیست خرید بارسلونای جای دارد. حتی نشریه اسپورت این هفته در گزارشی مدعی شد طرفین در تمامی موارد به توافق دست یافته اند و تنها احتمال جذب ماتیس دی لیخت باعث شد بارسلونا این انتقال را فعلا قطعی نکند.

اما تیاگو سیلوای ۳۷ ساله برای تمدید یک ساله قرارداد خود با چلسی به توافق رسیده و احتمالا فصل بعد در لندن باقی خواهد ماند. اما سپردن وظایف دفاعی به بازیکنی در این سن و سال و حساب کردن بیش از اندازه روی او منطقی نیست و توماس توخل او را به عنوان یک گزینه جانشین قلمداد خواهد کرد. اخباری در مورد احتمال انتقال ماتیس دی لیخت به چلسی شنیده شده و این باشگاه به جز او نیز حداقل باید برای خرید یک مدافع میانی و باکیفیت دیگر اقدام کند.

تگ ها


تیاگو سیلوا آنتونی رودیگر پاری سن ژرمن آندرس کریستنسن چلسی