بحران مالی ادامه‌دار در نفت MIS؛ پول آب هم ندارند!

تیم نفت مسجدسلیمان با شرایط سختی دست و پنجه نرم می‌کند و بی‌پولی اردوی این تیم را تحت تاثیر قرار داده است....

به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم نفت مسجدسلیمان از حدود ۱۰ روز قبل اردوی تدارکاتی خود را در تهران برپا کردند اما مشکلات مالی دغدغه‌های عجیبی را برای این تیم ایجاد کرده است. اولین مشکل این بود که بی پولی سبب شد تا اعضای تیم نفت محل برپایی اردوی خود را تغییر دهند و حالا تمرینات این تیم در یکی از زمین های دورافتاده در شهریار برگزار می‌شود. زمینی که شرایط مساعدی از نظر چمن ندارد و البته که تجهیزات لازم نیز در آنجا دیده نمی‌شود.


از سوی دیگر مدیران باشگاه به واسطه قانونی که مجلس تصویب کرده و دست وزارت نفت را برای کمک به تیمهای فوتبال لیگ برتری بسته هیچ کمکی نمی‌توانند دریافت کنند و این موضوع حساب باشگاه را کاملا خالی کرده است. حالا کار به جایی رسیده که مدیران باشگاه برای تامین هزینه های جاری نیز مشکل دارند و حتی آب معدنی برای تمرین بازیکنان نیز با هزینه شخصی خریداری می‌شود.


از سوی دیگر اردوی تیم نفت کاملا تحت تاثیر مشکلات مالی قرار گرفته و شایعاتی درباره احتمال تعطیلی تمرینات با ادامه این روند وجود دارد.در این شرایط مدیران باشگاه به دنبال جذب اسپانسر برای تامین هزینه های جاری هستند اما تا این لحظه تلاش هایشان به نتیجه ختم نشده و باید دید طی روزهای آینده بحران مالی این باشگاه به کجا می‌رسد.


گفتنی است؛ نفت مسجدسلیمان در لیگ نوزدهم با هدایت مهدی تارتار نتایج فوق العاده خوبی کسب کرده است. آنها که همیشه یکی از کاندیداهای سقوط به دسته پایین تر بودند حالا در جدول رده بندی لیگ برتر رتبه تک رقمی دارند و خیالشان بابت بقا راحت است. از طرفی نفت یکی از تیم های صعود کننده به نیمه نهایی جام حذفی است که شانس قهرمانی در این تورنمنت را دارد.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان