بحران والورده؛ مصدومیت مثلث هجومی بارسلونا

دمبله و لوئیز سوارز قبل از مسابقاتی که در فیفادی برگزر می‌شود هم مصدوم شده بودند. اما مصدومیت لیونل مسی در دیدار دوستانه آرژانتین و ونزوئلا که با شکست آلبی‌سلسته همراه بود هم بر دردسرهای ارنستو والورده اضافه کرده است....

دمبله و لوئیز سوارز قبل از مسابقاتی که در فیفادی برگزر می‌شود هم مصدوم شده بودند. اما مصدومیت لیونل مسی در دیدار دوستانه آرژانتین و ونزوئلا که با شکست آلبی‌سلسته همراه بود هم بر دردسرهای ارنستو والورده اضافه کرده است.

دمبله و لوئیز سوارز قبل از مسابقاتی که در فیفادی برگزر می‌شود هم مصدوم شده بودند. اما مصدومیت لیونل مسی هم در دیدار دوستانه آرژانتین و ونزوئلا که با شکست آلبی‌سلسته همراه بود هم بر دردسرهای ارنستو والورده افزود. مسی پس از بازی با ونزوئلا دچار آسیب از ناحیه کشاله ران شد و دیدار دوستانه برابر مراکش را به طور حتم از دست داد.

البته مسی احتمالا به دربی کاتالان مقابل اسپانیول در هفته آینده می‌رسد اما بعید است کادرفنی بارسلونا دست به ریسکی درباره او بزنند و احتمالا مالکوم و کوین پرینس بواتنگ در ترکیب ثابت بارسلونا قرار خواهند گرفت. وضعیت نامساعد بدنی مهاجمان بارسلونا بزرگترین نگرانی کاتالانها در آستانه دیدارهای حساس لیگ قهرمانان اروپاست که دوهفته دیگر برگزار خواهند شد.