بحرین – تایلند/ تلاش فیل‌های وحشی برای اعاده حیثیت

بحرین و تایلند در دیداری از گروه A جام ملت‌های آسیا فردا به میدان خواهند رفت....

به گزارش خبرنگار مدال، بحرین و تایلند در دیداری از گروه A جام ملت‌های آسیا فردا مقابل هم به میدان خواهند رفت.


اطلاعات بازی:
ساعت: 14:30 /پنج‌شنبه 20 دی/ورزشگاه آل مکتوم، دوبی


نمای بازی:
پس از کسب تساوی در بازی نخست مرحله گروهی، سرخ‌پوشان بحرین به دنبال کسب اولین پیروزی خود در این بازی‌ها و رسیدن به امتیاز 4 و بالا رفتن شانس خود برای صعود به مرحله حذفی خواهند بود. بحرین پیش از این تنها یک بار به مرحله حذفی رسیده و در همان تنها صعود خود به مرحله حذفی نیز تیم چهارم آسیا شده‌اند. بحرینی‌ها در بازی نخست خود با امارات میزبان، نمایش خوبی از خود ارائه دادند و تنها با پنالتی دقیقه 88 به سود میزبان بود که مقابل امارات متوقف شدند. تایلند نیز در بازی نخست خود مقابل هند با حساب 4 بر 1 مغلوب شد و با یک شکست سنگین جام را آغاز کرد تا حالا کار بسیار دشواری برای کسب امتیاز و صعود به مرحله حذفی داشته باشد. تایلند با سرمربی جدید بازی‌ها را دنبال خواهد کرد و باید منتظر ماند و دید که شوک تغییر سرمربی چه تاثیری در روند کاری این تیم داشته است.


چهره‌های برتر:
سامی الحسینی و عبدالله یوسف هلال دو ستاره بحرین هستند و تیراسیل دانگدا و تیراتول بونماتان دو چهره کلیدی تایلند به شمار می‌روند.


تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 7 بار مقابل هم به میدان رفته‌اند که سهم بحرین 2 پیروزی بوده و تایلند در یک بازی به برتری رسیده و 4 بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.

تگ ها


بحرین تایلند فوتبال