بختیاری زاده: برای بردن تراکتور به اتحاد رسیده‌ایم

سرمربی شهر خودرو گفت کل مجموعه این باشگاه برای برد در دیدار فوق حساس فرداشب همدل و متحد شده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، در دومین تجربه حضور سهراب بختیاری زاده روی نیمکت شهر خودرو، باید این تیم فردا در دوئلی حساس به مصاف تراکتور برود. بختیاری زاده که در نشست خبری پیش از بازی حاضر شده بود، در صحبت‌های ابتدایی خود گفت: خیلی خوشحالم که اینجا هستم و آرزوی موفقیت برای مجموعه شهر خودرو و فوتبال خراسان در دیدار فوق العاده سخت فردا دارم.

وی درباره دیدار هفته قبل برابر پارس جنوبی جم افزود: من روز قبل از بازی به جمع شهر خودرویی‌ها اضافه شدم و آن بازی را همراه تیم بودم که متاسفانه بازی را باختیم که مسئولیت باخت بر گردن من است؛ بعد از آن بازی سه نکته در تمرینات برای ما مهم بود. ابتدا دور کردن و فراموشی باخت قبلی از تیم، مرور نکات تاکتیکی و مهم‌ترین مسئله این بود که بازیکنان تیم بدانند دیدار با تراکتور ارزش یک فینال را برای ما دارد؛ البته بازیکنان شهر خودرو بویژه باتجربه‌های تیم قبلا ثابت کرده‌اند که قدر فرصت‌ها را می‌دانند و اعتقادم بر این است که امید به خدا با همان ذهنیت و تفکر حرفه‌ای بازیکنان ما وارد زمین خواهند شد.

سرمربی جدید شهر خودرو درباره تاثیر حواشی روز معارفه بر عملکرد این تیم در بازی قبل گفت: این حس را پیش از بازی و در حین بازی تا اندازه‌ای داشتم که این مسئله می‌تواند رو بچه‌های تیم تاثیرگذاری منفی داشته است؛ البته من خیلی کوتاه آنجا با بازیکنان تیم ارتباط برقرار کردم چون تازه وارد مجموعه شده بودم.

وی همچنین افزود: باخت جزئی از فوتبال است هر چند که در این هفته‌ها تیم شهر خودرو امید به خدا همه توانش را خواهد گذاشت و تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم در جدول دوم شویم و سهمیه آسیایی را به دست آوریم؛ در زمان باقی‌مانده بسیار مهم است قدر فرصت‌ها را بدانیم، اگر در دیدار با پارس جنوبی بازی را باختیم مانند یک تجربه هم از بعد روحی و روانی و هم از بعد فنی به آن نگاه کنیم تا بتوانیم آن ضعف‌ها و اشتباهات را برطرف کنیم و برای بازی فردا بتوانیم از تجربیات بازی قبل به خوبی استفاده کنیم.

سهراب بختیاری زاده درباره غایبان تیمش برای دیدار فردا گفت: من عادت ندارم و اعتقاد دارم که همه مجموعه حرفه‌ای هستند چه آن دسته بازیکنانی که هستند و چه آنهایی که ما در اختیار نداریم؛ صلاح نمی‌دونم بخواهم درباره بازیکنان محروم و یا مصدوم صحبت کنم. ولی تنها چیزی که می‌تونم قولش را بدهم که همه مجموعه به این باور و اتحاد رسیده‌ایم که با همه وجودمان برای بردن تراکتور تلاش کنیم؛ هر چند که باید این نکته را هم اضافه کنم که تراکتور تیم بسیار قابل احترامی است و بازیکنان بسیار باکیفیت و بزرگی را در اختیار دارد و از نظر فنی بخواهم به تیم تراکتور اشاره کنم باید بگویم آن‌ها توی خط دفاعی، مدافعان میانی بسیار خوب و بازیسازی دارند که قادرند تیم حریف را تحت فشار قرار دهند ولی بازیکنان شهر خودرو در این چند فصل ثابت کرده‌اند بازیکنان بزرگی هستند و انشالله فردا این را نشان می‌دهند.

سرمربی شهر خودرو درباره حضور صداقت مربی سابق مشهدی‌ها در تیم تراکتور نیز افزود: من در اولین مصاحبه‌ام با رسانه‌ها وظیفه خودم می‌دانم از همه عزیزانی که در این تیم زحمت کشیدند تشکر کنم و برایشان آرزوی موفقیت کنم؛ آقای سرآسیایی و آقای صداقت چرا که این یک وظیفه حرفه‌ای است. اما در فوتبال امروز تیم‌ها خیلی راحت همدیگر را آنالیز می‌کنند و اطلاع رسانی به گونه‌ای است که خیلی راحت شرایط همدیگر را تیم‌ها متوجه می‌شوند. موضوعی که بسیار مهم‌تر است شناخت فردی مربیان و بازیکنان است و باید با این تفکر بازیکنان وارد میدان شوند که حریف کامل آن‌ها را کاملا آنالیز کرده است. جدای این‌که آن‌ها از ما شناخت دارند، شک نکنید که ما هم از آن‌ها شناخت داریم.

در پاسخ به سوال اخر درباره اضافه شدن دستیار جدید بختیاری زاده گفت: من خودم به ثبات در کارم اعتقاد دارم و کادر قبلی که بودند شخصا علاقه داشتم که در کنار تیم باشند چرا که شناخت کافی از تیم داشتند و دلیلی برای تغییر ندیدم؛ هر چند که حق هر سرمربی است برای خود دستیار بیاورد اما باید بگویم حسین بادامکی را به من پیشنهاد دادند که من با افتخار ایشان را پذیرفتم چرا که ایشان به مانند آقای سیدعباسی جزو نخبه‌های فوتبال هستند. توی کادر مربیان ما آن‌چیزی که امروز وجود دارد همدلی و صمیمیت است چرا که معتقدم اگر می‌خواهیم تیم یکدستی داشته باشیم باید از کادرفنی، این یکدستی شروع بشود و به تیم منتقل شود.

تگ ها


سهراب بختیاری‌زاده شهر خودرو