بختیاری‌زاده: لیگ برای استقلال تمام نشده است

سهراب بختیاری زاده به هواداران استقلال امید می‌دهد لیگ برای آن‌ها تمام نشده و استقلال شانس قهرمانی دارد....

سهراب بختیاری زاده به هواداران استقلال امید می‌دهد لیگ برای آن‌ها تمام نشده و استقلال شانس قهرمانی دارد.

سهراب بختیاری زاده در جدیدترین گفت و گوی خود گفت : پیروزی استقلال مقابل الهلال از چند جهت برای این تیم خوب بود. اول اینکه تیم را همدل‌تر از گذشته کرد و رفاقت را بار دیگر در این تیم ترویج کرد. دوم اینکه روحیه را به این تیم برگرداند و از همه مهمتر اینکه تاحدودی حاشیه‌های این تیم که بعد از دربی پیش آمده بود را جمع کرد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: البته احتمال اینکه این پیروزی تبعات منفی هم برای این تیم داشته باشد وجود دارد. چون ممکن است این شائبه پیش بیاید تیمی که الهلال را برده حتماً می‌تواند و باید سپاهان را هم ببرد. این فرضیه غلط است و می‌تواند در این بازی به استقلال صدمه بزند.

وی افزود: تلاش سپاهانی‌ها در این بازی مضاعف می‌شود چون جدا از «کری» های دو تیم در تاریخ و اضافه شدن این کری‌ها به دلیل حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت سپاهان، پای قهرمانی هم در میان است و شکست در این دیدار برای تیم مغلوب گران تمام خواهد شد.

مدافع پیشین آبی‌ها گفت: متاسفانه بعد از بازی با سایپا خیلی‌ها سعی داشتند این تفکر را جا بیندازند که لیگ برای استقلال تمام شده و آنها باید از قهرمانی دست بشویند. خیلی از آدم‌های ساده هم این تفکر غلط را باور کردند. همانطور که هیچ بازی فوتبالی تا به صدا در آمدن سوت پایان تمام نمی‌شود و احتمال تغییر نتیجه در آن هست، هر لیگی تا آخرین دقایق آخرین هفته‌اش تمام نمی شود. کم نیست تیم هایی که سرنوشت آنها در آخرین ثانیه های آخرین هفته لیگ تعیین شده باشد. من قویاً می‌گویم لیگ برای استقلال تمام نشده و هیچ استقلالی نباید از قهرمانی در لیگ نا امید باشد.

بختیاری زاده در خاتمه گفت: با احترام به تیم بزرگ و ریشه دار سپاهان و تک تک هواداران، بازیکنان و دیگر ارکانش، برای استقلال در این بازی آرزوی پیروزی و موفقیت می‌کنم.