بختیاری زاده: چهار تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند

مدافع اسبق استقلال می گوید اگر سازمان لیگ بتواند بهداشت لیگ را رعایت کند شروع بازی ها اتفاق خوبی است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سهراب بختیاری زاده در این باره گفت: من فکر می کنم تنها نگرانی برای شروع لیگ خطر آن است و اگر سازمان لیگ بتواند این موضوع را رعایت کند همه راضی هستند که بازی ها شروع شود. سازمان لیگ باید تلاش کند تا بازی ها با کمترین خطر ممکن برگزار شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری بازی ها خطرناک است یا نه هم گفت: من نمی توانم در این باره  نظر بدهم و مسوولان وزارت بهداشت باید  در این مورد نظر خود را بگویند. وقتی رای آنها به شروع مسابقات است حتما همه چیز به شرایط خوب برگشته است و خطر زیادی بازیکنان را تهدید نمی کند.

مدافع سابق استقلال در پاسخ به این سوال که آیا این تیم همچنان می تواند در لیگ نوزدهم به قهرمانی فکر کند یا نه هم گفت: نه فقط استقلال بلکه سه چهار تیمی که در بالای جدول هستند شانس قهرمانی دارند، از پرسپولیس که ۱۰ امتیاز فاصله دارد تا بقیه تیم هایی که تا رده سوم چهارم هستند همه برای قهرمانی تلاش می کنند.


سهراب بختیاری زاده می گوید قهرمانی پرسپولیس قطعی نیست: به نظر من وقتی ۹ بازی باقی مانده است قهرمانی پرسپولیس به هیچ عنوان قطعی نیست. تیم های دیگری هم شانس دارند و امیدوارم قهرمان در زمین فوتبال مشخص شود.

بیشتر بخوانید:

پرداختی به دیاباته امروز از سرگرفته می شود

حسین حسینی: تکلیف جدول باید در داخل زمین مشخص شود!

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران استقلال تهران سهراب بختیاری‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال