بختیار رحمانی: اولویتم برای فصل بعد ماندن در ذوب آهن است

بختیار رحمانی، بازیکن فصل گذشته ذوب آهن که قراردادش با این تیم تمام شده است، در خصوص وضعیت خود برای لیگ هجدهم اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست ولی اولویت من ماندن در ذوبآهن است ......

بختیار رحمانی، بازیکن فصل گذشته ذوب آهن که قراردادش با این تیم تمام شده است، در خصوص وضعیت‌ خود برای لیگ هجدهم اظهار داشت:

هنوز چیزی مشخص نیست ولی اولویت من ماندن در ذوب‌آهن است. ذوب‌آهن باشگاهی حرفه‌ای است و از بازی در این تیم در فصل گذشته احساس خوبی داشتم. اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم بمانم و اگر هم این اتفاق رخ نداد تصمیم دیگری خواهم گرفت. فکر می‌کنم این هفته وضعیتم مشخص شود.

به گزارش مدال به نقل از تسنیم، وی در خصوص جدایی امیر قلعه‌نویی و انتخاب امید نمازی به عنوان سرمربی جدید ذوب‌آهن عنوان کرد:

قلعه‌نویی برای تیم خیلی زحمت کشید و برای او آرزوی موفقیت دارم. باشگاه در نهایت تصمیم به انتخاب نمازی گرفت و امیدوارم این مربی هم در ذوب‌آهن موفق باشد. مطمئناً سعید آذری به عنوان مدیرعامل تلاش می‌کند تا بهترین تیم را برای فصل بعد آماده کند.

هافبک پیشین تیم ملی با اشاره به وضعیت تیم ملی و آخرین بازی دوستانه برابر ترکیه که با شکست ایران همراه شد تصریح کرد:

در بازی‌های دوستانه نتیجه مهم نیست، هر چند که تیم ما خوب بازی نکرد. کی‌روش دنبال به دست آوردن ترکیب اصلی تیمش است و تغییراتی هم ایجاد کرده بود، این در حالی است که من از بازی کردن انصاری‌فرد در خط هافبک تعجب کردم. البته چون قبلاً با کی‌روش کار کردم، مطمئن هستیم که او تلاش می‌کند تا بهترین انتخاب را داشته باشد و بهترین تصمیم‌ها را بگیرد.

رحمانی در مورد اینکه ستاره احتمالی ایران در جام جهانی کدام بازیکن خواهد بود گفت:

چیزی قابل پیش‌بینی نیست. ما کار سختی داریم و احتمالاً تدافعی بازی خواهیم کرد، با این شرایط سخت است که پیش‌بینی کنم کدام بازیکن ستاره تیم ملی خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال