بختیار: وریا برگشته تا استقلال برنده شود

بختیار رحمانی که به مدت یک ماه است به تیم دالکورد سوئد پیوسته توانسته عملکرد خوبی از خود بجا بگذارد ....

به گزارش ورزش سه، بختیار رحمانی در مورد شرایطش در دالکورد گفت: اول از همه خدا را بابت حضورم در اینجا  شکر می کنم. در آذربایجان هم  شرایطم  خوب بود و فکر می کنم بعد از اینکه از آن جا آمدم  سه ماه انفرادی تمرین می کردم و بعد هم که به دالکورد آمدم و در ۴ بازی دو گل زدم و دو پاس گل دادم و تیم هم الان در صدر جدول است. عملکرد خودم و تیمم خوب است و انشاالله اتفاقات مثبت بیفتد.


او در مورد اینکه به نوعی با ناراحتی از ایران رفت و آیا قصد بازگشت دارد یا خیر ادامه داد: من ناراحت نبودم و نیستم. مسیر زندگی همین است و اگر خیلی کارها می‌کردم شاید اتفاقات بهتری از نظر فوتبالی می ماند اما من چنین آدمی نبودم و با مربیانی کار کردم که همه بازیکنان دوست دارند با آن ها کار کنند و در  راسش امیر خان قلعه‌نویی است که  همه دوست دارند با آن ها کار کنند.


این بازیکن در مورد دربی هم نظرش را اینگونه بیان کرد: بازی خیلی سختی است ولی امیدوارم استقلال سه امتیاز را بگیرد زیرا به  خیلی به آن احتیاج دارد. وریای عزیز هم برگشته تا استقلال برنده دربی باشد و امیدوارم او و بچه ها بتوانند سه امتیاز را بگیرند. بچه ها استرس خاص خودشان را دارند و انشاالله استقلال برنده بازی باشد.


وی که زمانی کاپیتان فولاد بود در مورد حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا گفت: من چندسال جام باشگاه ها بودم . این را می دانم که دست و بال آقا جواد بسته بود.  تیم های خوبی  روبروی فولاد بازی کردند و فولاد در همان اوایل کار فوق العاده ظاهر شد و کمتر تیمی می تواند مقابل السد آن گونه بازی کند. البته بدن آنها به مرور افت کرد و حذف شدند. در کل به فولاد خسته نباشی می‌گویم و  امیدوارم در لیگ برتر موفق باشند .


رحمانی که علاقه خاصی به امیر قلعه‌نویی دارد در پایان صحبتهایش را با یادآوری از روزهای کار با او تمام کرد:  مربیان خوب زیادی داشتم ولی  خیلی از اتفاقات زندگی فوتبالی ام را در  تراکتور و ذوب آهن مدیون امیر خان هستم و از صمیم قلب  برایش احترام قائلم . امیر خان  همه چیز را از فوتبالیست بیرون می کشد و  در هر تیمی باشد آن تیم را قهرمان می کند .زمانی که او  سپاهان را تحویل گرفت این تیم سقوط می کرد اما در نهایت آن را دوم جدول تحویل داد و در حال حاضر هم در گل‌گهر هم همین کار را می‌کند.

تگ ها


وریا غفوری استقلال تهران بختیار رحمانی