بخت اول جایزه توپ طلا؛ مسی یکه‌تازی می‌کند

لیونل مسی امسال با توجه به عملکرد سایر تیم‌ها و ستاره‌های آن‌ها به تنهایی یکه تاز کسب توپ طلا است...

با توجه به حذف یوونتوس از رقابت‌های لیگ قهرمانان به نظر می‌رسد امسال ستاره آرژانتینی بارسا رقیب جدی و سرسختی برای کسب جایزه توپ طلا نداشته باشد.
به گزارش مدال، روزنامه مارکا در گزارشی آورده است که با حذف یوونتوس و کریستیانو رونالدو از لیگ قهرمانان اروپا، لیونل مسی ستاره بزرگ بارسلونا به تنهایی بخت اول توپ طلای امسال بوده و دیگر رقیبی نخواهد داشت.
در ادامه این گزارش آمده است، مسی که در سه سال گذشته دستش از توپ طلا کوتاه مانده امسال با قدرت و بی‌رقیب به سمت توپ طلا می‌تازد و همه شواهد و قرائن نشان می‌دهد که مسی موفق خواهد شد لوکا مودریچ را از تخت سلطنت فوتبال دنیا به زیر کشیده و خود به جای او بر تخت بنشیند.
مسی در فصل جاری، چه در لالیگا و چه در چمپیونزلیگ نمایش‌های بی‌نظیری داشته و بارسلونا از این فرصت برخوردار است که در پایان فصل برای سومین بار در تاریخ خود، سه جام لالیگا، حذفی اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر ببرد.
مارکا می‌گوید در صورتیکه کیلیان امباپه در بازی‌های باقیمانده از لیگ1 فرانسه دست به معجزه‌ای عجیب و غریب نزند، کاپیتان بارسا کفش طلا را به خود اختصاص خواهد داد. مسی تا کنون در 32 بازی لالیگا 33 گل به ثمر رسانده و در صدر جدول گلزنان این لیگ قرار دارد.
از سوی دیگر بعد از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان، بارسلونا مدعی اصلی قهرمانی در این رقابت‌ها است. اگر شاگردان ارنستو والورده در مادرید جام قهرمانی چمپیونزلیگ را بالای سر ببرند مسی بدون تردید مهمترین بخت کسب توپ طلا خواهد بود.
این پیش بینی در شرایطی که بخت و اقبال مسی به گونه ای رقم بخورد که بارسلونا در نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل شاگردان یورگن کلوپ شکست خورده و آلبی سلسته هم در کوپا آمریکا نتواند به قهرمانی دست یابد می‌تواند تغییر کند و شرایط به گونه‌ای دیگر رقم بخورد.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال