بخت با سیتیزن‌ها یار نبود؛ تیرک پالاس طرفدار لیورپول

تساوی شب گذشته منچسترسیتی با کریستال پالاس بیشتر از هر تیم دیگری به سود لیورپول بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیتی شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس به مصاف کریستال پالاس رفت و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد. 
سیتی در طول این بازی تیم برتر زمین بود و کنترل توپ و میدان را با 74 درصد مالکیت توپ در 90 دقیقه در دست داشت اما در نهایت نتوانست از این برتری به سود خودش استفاده کند. 
شاگردان پپ گواردیولا موقعیت گل قابل توجهی را نیز روی دروازه حریف ایجاد کردند و گل‌های مورد انتظار آنها در این بازی 2.79 بود اما بی‌توجهی آنها و خوش شانسی پالاس دست به دست هم داد تا امتیاز این بازی تقسیم شود. 

سیتیزن‌ها در نیمه اول این فرصت را داشتند که از حریف پیش بیفتند. ژوائو کانسلو در دقیقه 27 شوتی تماشایی را از فاصله 34 متری به سمت دروازه حریف زد اما این شوت با تیر دروازه برخورد کرد و بار دیگر به زمین برگشت. لاپورت سعی کرد که این توپ را روی ریباند به گل تبدیل کند اما او هم در این کار موفق نشد تا ضربه دروازه به سود پالاس اعلام شود. 
اما این آخرین باری در طول این بازی نبود که تیرک دروازه کریستال پالاس در ورزشگاه سلهرست پارک به کمک این تیم آمد. 
در نیمه دوم و در دقیقه 57 نیز کوین دی بروین فرصتی برای شوتزنی از زاویه بسته سمت راست پیدا کرد. این توپ از پشت دروازه‌بان پالاس رد شد اما بار دیگر به تیرک دروازه برخورد کرد و به محوطه جریمه برگشت.

این بار ریاض محرز بود که سعی کرد ریباند این تیم را به گل تبدیل کند اما دروازه‌بان پالاس عملکرد خوبی داشت و خیلی سریع در شرایط مهار توپ قرار گرفته و آن را  راهی کرنر کرد. 
با این حال پرچم کمک داور پیش از این به نشانه آفساید بلند شده بود و به این ترتیب حتی اگر توپ دی بروین وارد دروازه پالاس می‌شد هم فایده‌ای نداشت و این گل پذیرفته نبود. 
سیتی با تساوی در این بازی با چهار امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول همچنان در صدر ماند اما اگر شاگردان یورگن کلوپ موفق به پیروزی در بازی عقب افتاده شوند، فاصله این دو تیم به یک امتیاز می‌رسد که با توجه به بازی رو در روی سیتی و لیورپول، اوج حساسیت را برای لیگ برتر به ارمغان خواهدد آورد.

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال